Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Veebruari ja Mesilaste kohtumine 26.04

Veebruari ja Mesilaste kohtumine 26.04

26.04 tulid meie lasteaia Veebruari rühma lastele külla Rukkilille lasteaia keelekümblusrühma Mesilased lapsed. Mõlemas rühmas käivad 6-7 aastased lapsed, keda ootab sügisel kooliminek.

Kahel rühmal toimus ühine kevadpühade-teemaline orienteerumismäng meie lasteaia õuealal. Lastel tuli pildikildude abil üles leida kümme objekti ning lahendada nende juures olevad ülesanded. Ülesanded olid erinevad: sammudega mõõtmine, liu laskmine ja kiikumine, nööri punumine, sõnadest lausete moodustamine, joonistamine jms. Lahendades ülesandeid, said lapsed uusi teadmisi ka kevadpühade kohta. Kasvõi seda, et pühadel on palju nimesid: kiigepüha, munadepüha, lihavõttepüha jm

Kui kõik ülesanded olid lahendatud toimusid kahe lasteaia vahel teatevõistlused. Teatevõistlused olid samuti seotud pühade teemaga, näiteks „munade pesasse kandmine“ (vahenditekd pallid ja võimlemisrõngad).

Kokkusaamine lõppes saalis meeleoluka ühislaulmise ja -tantsimisega. Lapsed vahetasid kingitusi ning maitsesid pühadetoite -  munavõiga tehtud leibu ning pashakohukesi. 

ÜHISELT EDASI.jpg

Viimati muudetud 23.06.2022