Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tule tööle!

Tule tööle!

  • Logopeed. Lasteaed Kelluke kuulutab välja konkursi 0,5 koormusega logopeedi ametikohale. Avaldus, CV ning kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad palun saata aadressile: [email protected]. Täpsem info tel. 6 413 288, 58019403.
  • Õpetaja. Lasteaed Kelluke ootab oma kollektiivi tegusat, rõõmsameelset, kohusetundlikku ja hea suhtlemisoskusega õpetajat eesti õppekeelega aiarühma. Nõudmised kandidaadile: kvalifikatsiooninõuetele vastavus, eesti keele oskus C1 tasemel, kasuks tuleb eelnev töökogemus haridusasutuses. Tööle asumise aeg on kokkuleppel. Omalt poolt pakume täistööaega, kaasaegset ja hubast töökeskkonda, juhtkonna ja kolleegide toetust, arengu- ja koolitusvõimalusi. Puhkus suvel 42 kalendripäeva. Konkurss toimub sobiva kandidaadi leidmiseni. Lisainfo 58019403. https://www.tallinn.ee/et/kelluke Kandidaadi CV ja motivatsioonikiri saata e-postile: [email protected].
  • Õpetaja abi. Lasteaed Kelluke võtab tööle õpetaja abi, täistööaeg 40 tundi nädalas. Töö kirjeldus: õpetaja abistamine õppe- ja kasvatustegevuste läbiviimisel, laste toitlustamine, rühma puhtuse ja korrashoiu tagamine, lastega õues viibimine, osalemine rühma õppekäikudel ning lasteaia ühisüritustel. Kandidaadilt ootame eesti keele oskust vähemalt B2 tasemel, lapsehoidja kutset või pedagoogilisi pädevusi, lasteaia tööks sobivaid isikuomadusi, soovi töötada lastega, erisuste suhtes sallivust, head meeskonnatöö oskust, puhtuse hindamist ning oma päeva planeerimise oskust. Omalt poolt pakume täistööaega, kaasaegset ja hubast töökeskkonda, juhtkonna ja kolleegide toetust, arengu- ja koolitusvõimalusi, puhkust suvel 35 päeva ja palka 1092.-€ (bruto). Lisainfo 58019403. https://www.tallinn.ee/et/kelluke Kandidaadi CV ja motivatsioonikiri oodatud e-postile: [email protected]. Tööleasumise aeg kokkuleppel. Töötamiseks on vajalik tervisetõend!
 

Lehekülge haldab:

Olga Kraus, Lasteaed Kelluke direktori asetäitja majandusalal

6 413 288, [email protected]

Viimati muudetud 24.05.2024