Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Jõulukuu toimetused Kelmikülas 2021

Saabunud on 31. detsember, seega tasub meenutada sagimist täis jõulukuud meie lasteaias.

Esmaspäeva hommikuti kogunesime lasteaiaperega õue, et süüdata küünal uue advendi saabumise puhul. Et varvastel ja põskedel hirmus külm ei oleks, sai koos lauldud, päkapikudiskol tantsitud, võimeldud, etendust vaadatud ja muinasjuttu kuulatud. Meid lõbustasid nii päkapikud Robi ja Bobi kui ka jõulumemm!

advendihommikud2021.jpg

Traditsioonilisel päkapikukooli nädalal käisid lasteaias ringi tuttava näoga päkapikud, kes meisterdasid lastega vahvaid jõulukaarte ja jõuluehteid.

päkapikukool2021.jpg
Reedel, 3. detsembril toimus traditsiooniline jõululaat. Müügiks oli nii soolast, magusat kui ka kõike vajalikku jõuluvana kingikotti laste ja lastevanemate valmistatud jõuluehetest jõulukaartideni. Eriliseks müügihitiks osutusid õunapüreed, mis on valmistatud meie oma lasteaia hoovis kasvava õunapuu õuntest, kelle muu, kui Kelmiküla laste poolt kokandustunnis. Mõnusa meeleoluga laat sai võimalikuks tänu usinatele küpsetajatele,
meisterdajatele ja vahvatele laadalistele. Suur, suur kummardus neile!
jõululaat.jpg

Toimusid ka kõikide rühmade jõulupeod, kus esitati tublisti luuletusi, laule ja etendusi ning jõulumees jagas lahkesti kingitusi. Kiitus ja tänusõnad lastele, vanematele ning õpetajatele, kes vaatamata krõbedale ilmale vapralt vastu pidasid!

jõulupeod2021.jpgOli üks äraütlemata lumine ja vahva jõulukuu ning lõppenud on ka järjekordne aasta! Soovime kõigile rõõmuderohket ning kordaminekuid täis uut aastat! :)