Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Meie vahva veebruar 2023!

Meie vahva veebruar 2023!

Veebruari alguses toimus Kelmikülas esmakordselt Valikute nädal, kuid see kuu oli ka peale seda meeletult tihe ja palju lõbusaid asju sai koos ette võetud.

Selleks, et tähistada vastlapäeva, hüppasime bussidesse ja sõitsime kogu oma armsa lasteaiaperega Keila-Joale. Ilm oli imeline, nõlvad lumised ja loodus lummav. Sai jalutatud, sai vastlaliug lastud ning mõnus hommikupoolik sõprade seltsis veedetud. Bussireisi tegi võimalikuks jõululaadalt saadud tulu. Selle eest täname armsaid laadakülalisi ja abilisi, kes moel või teisel oma panuse laada toimumisse andsid!

keilajoa23.jpg

See polnud veel kõik. Samal nädalal tähistasime ühte suurt ja tähtsat sündmust. Loomulikult oli selleks Eesti Vabariigi 105. sünnipäev. Koolieelikud Särasilmad heiskasid esimese asjana hommikul lasteaia ees lipud. Seejärel seati lipsud sirgeks ja kleidid pandi selga ning kätlemine võis alata. Särasilmne presidendipaar koos turvameestega juba ootas uhkelt saalis. Koos lauldi hümni ja Kelmiküla laulu ning loomulikult pidas ka president kõnet. Fototaustal sai teha pilte ning peale pidulikku aktust seati sammud rühmadesse, kuhu olid kaetud uhked pidulauad hea ja paremaga. Selle eest peame tänama häid lapsevanemaid panuse eest!

vabariigiap23.jpg
Veebruaris nautisid kõik rühmad veel sõbrapäeva, meisterdati üksteisele kaarte ja pisteti need sõbrapäevapostkasti ning saalis toimus vahva disko sõprade seltsis. Jätkus ka mõnusaid käike majast välja. Pisikesed Naerulinnud tegid esimese ühise kinoskäigu, Naljaninad käisid trolliga sõbrapäeva Männi pargis tähistamas, Särasilmad külastasid teatri- ja muusikamuuseumi haridusprogrammi "Liugu-laugu", kus tutvuti vastlakommetega rahvapillide ja muusika kaudu. Rõõmurullid olid aga eriti tegusad, ühiselt käidi uisutamas, Hundiretkel Aegviidus ja Hirvepargis kelgutamas.  veebruarkelmikylas.jpg
Jätame heade emotsioonidega veebruariga hüvasti ning valmistume usinalt juba teatrikuuks!