Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Projekt "Digital We"

Tallinna Kelmiküla lasteaed osaleb Nordplus projektis nimega "Digital We", kuhu on kaasatud kolm riiki - Eesti, Läti ja Norra.

Selle projekti eesmärgiks on jagada parimaid praktikaid digivaldkonnas. Meie lasteaia õpetajad Kadri Tikker, Kristiina Aruste ja Elvira Uustalu sõitsid maikuus Jelgavasse Lätis, et kuulata ja vaadata armsate Läti õpetajate kogemusi ja tegemisi. Viie päeva jooksul külastasid nad erinevaid asutusi - Kamenite lasteaeda, Sesava põhikooli, Eleja põhikooli, Jelgava gümnaasiumit jms. Nendes asutuses tutvuti erinevate tundidega, näiteks inglise ja läti keel, liikumine, ning lasteaias ka vahvate õppetegevustega. Kristiina, Kadri ja Elvira jaoks oli see väga tore ja arendav kogemus, palju uut ja põnevat sai kõrva taha pandud ning kuuldu ka Eestis kolleegidele edasi antud.

Projektivälisel ajal külastati imeilusat Rundale lossi ning käidi vaatamas Jelgavas olevaid metsikuid hobuseid. Juba septembris, saame ka meie Kelmikülas võõrustada vahvaid projektiosalisi Lätist ning Norrast!