Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Vastlapäeva ja sõbrapäeva trall Kelmiküla lasteaias

Vastlapäeva ja sõbrapäeva trall Kelmiküla lasteaias

Kui ühte nädalasse jääb vastlapäev, tuhkapäev ning sõbrapäev, siis jagub lusti ja tralli igasse päeva ohtrasti.

Esmaspäeva hommikul said kõik rühmad koos liikumisõpetaja Siimuga saalis vastlatralli teha. Õues lund kahjuks liiga palju ei olnud ja seega  trallitasime  toas. Aga oi kui vahva lastel oli! 

Siim oli saali ehitanud võimlemispinkidest liumäe, millel lapsed said vastlaliugu teha. Lisaks sai villastesokkidega uisutada ning patjadega teha kelgurallit. Eriti lustlik oli laste jaoks aga kelgusõit suure nn vikerkaare kanga, mida Siim mööda saali ringi vedas. 

 

Sõbrapäeva ettevalmistused algasid juba eelmisel nädalal kui me lasteaias avasime sõbrapäeva postkasti - lapsed said, kas rühmas või kodus meisterdada sõpradele kaarte ning need siis postkasti tuua. Ja oi kui palju kaarte postkasti saabus :) 

Sellel korral olid postiljonideks Rõõmurullid, kes kõik saabunud kaardid ära sorteerisid ning siis ära jaotasid. 

 

Sõbrapäeva hommikul aga ootasime kõiki lapsi lasteaia saalis, et üheskoos tantsida ja trallitada. 

 

Kuna lisaks sõbrapäevale oli eile ka tuhkapäev ehk tuhapäev, siis meisterdasid meie Särasilmad valmis tuhkapoisi, kes hakkas hommikul “liikuma” majas ringi.  Esimene leidja oli meie kokk Liivi. Tuhkapoiss rändas usinasti mööda maja ning kuskile kauaks pidama ei jäänud. Seega võib arvata, et meie majas on kõik lapsed ja õpetajad terve aasta eriti usinad, virgad ning tragid