Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Looduslaagrid

Looduslaagrid

2013. aasta

12.-15.augustil toimus Ojaäärsel Loodusmajas Tallinna üldhariduskoolide looduse süvahuviga õpilaste looduslaager. Laagri põhiteemadeks olid loomad, taimed, molekulaarbioloogia, vee-elustik, looduskunst ja kodulugu/jutuvestmine. Laagris osales kokku 33 õpilast ja õpetajat.

Ajakava ja Galerii


2012. aasta

Toimus looduslaager Aegna Loodusmajas looduse süvahuviga õpilastele SA Keskkonnainvesteeringute keskuse (KIK) rahastusel. Laagris osales kokku 40 inimest, 5 õpetajat ja üliõpilast, kes juhendasid lapsi,  osalesid ka ise õpitubades. Kaasati  9 Tallinna kooli. Laager korraldati koostöös MTÜga Metsanoorte Ühendus. Tagasiside laagrist oli  positiivne.

Märkimisväärseks sündmuseks võib pidada ka rahvusvahelise keskkonnaharidusliku koostöö  raames toimunud Riia I Riigigümnaasiumi  õpilaste looduslaagrit Tallinnas ja Aegna loodusmajas. Augusti lõpus külastas 20  Riia gümnasisti Tallinna Botaanikaaeda, Nõmme Noortemaja Loodusmaja, tutvuti Tallinna Teletorni ja linna vaatamisväärtustega. Aegna saarel õpiti tundma taimekooslusi, tehti loodusvaatlusi, käidi looduse õpperajal, tutvuti saare aja- ja kultuurilooga ning meisterdati looduslikest materjalidest meeneid. Peamine – puhati ja nauditi saare  kaunist loodust ja loodi sõprussidemed põhjanaabritega.

 

Viimati muudetud 21.02.2024