Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õppeaedade infoseminar 2020


Viimase kahe aasta jooksul on Tallinna toetusel edukalt rajanud või arendanud oma õppeaedu üle 50 erineva Tallinna munitsipaalasutuse. Nende seas on peamiselt lasteaiad ja koolid, kuid aina kasvav huvi on ka hoolekandeasutustel, noortekeskustel ja erinevatel kultuuriasutustel. Tallinna linna asutuste huvi linnaaianduse vastu toetatakse jätkuvalt ka 2021. aastal. 

11. detsembril 2020 toimus Õppeaedade infoseminar, kus tutvustati söödavate taimedega õppeaedade rajamise võimalusi ja sellega seoses Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti õppeaedadele rahaliste vahendite eraldamise korda, mille taotluste esitamise tähtaeg on 15. veebruar. 

Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti õppeaedadele rahaliste vahendite eraldamise korraga saab tutvuda SIIT.


INFOSEMINARI ETTEKANNETE SALVESTUSED ja SLAIDIESITLUSED

Sissejuhatus
Ametijuhataja asetäitja Elena Sapp rääkis õppeaedade eesmärgist ja hetkeolukorrast. 
Vaata ettekande slaidiesitlust SIIT.

Õppeaedade loomise ABC põhimõtetest ja olemusest
Linnaaianduse projektijuht Marina Laidla tutvustas õppeaia põhimõtteid ja olemust, 2020. aasta kogemusi ja statistikat. Jagati soovitusi ja räägiti, millised on sammud õppeaia loomisel ja arendamisel - erinevad lähenemised, olulised põhimõtted jm.
Vaata ettekande slaidiesitlust SIIT.

Õppeaedadele rahaliste vahendite eraldamise kord

Linnaaianduse projektijuht Maria Derlõš tutvustas Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti õppeaedade rahaliste vahendite eraldamise korra tingimusi, taotluse ja aruandluse dokumente ning hindamise kriteeriume. 
Vaata ettekande slaidiesitlust SIIT.

 

 

Viimati muudetud 06.01.2021