Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õppereisid Aegnale 2019

RUS

Õppereisid Aegnale 2019

2019. aasta õppereisid toimuvad laupäeval, 13. juulil ja pühapäeval, 14. juulil Tallinna merepäevade raames. Mõlemal päeval toimub 1 eesti ja 1 vene keelne reis. Igas rühmas saab osaleda maksimaalselt 24 inimest. Iga õppereisil osaleja tuleb eraldi oma nimega registreerida, k.a iga alla 16 aasta vanune laps. Alaealised võivad õppereisil osaleda vaid koos täiskasvanud saatjaga! Lapse registreerimisel tuleb märkida lapsevanema ees- ja perekonnanimi, mobiiltelefoni number ja lapse vanus.  Õppereisil liigutakse ühtse grupina ning õppepäeva jooksul läbitakse maastikul ligi 6 km pikkune marsruut, mistõttu ei ole alla 6-aastastel lastel õppereisil osalemine soovitatav. Bussile lubatakse ainult registreeritud osalejad.

Registreerimisel palume märkida toimiv e-posti aadress ja kontakttelefon, et vajadusel osalejatega ühendust võtta.

Eesti keelsetele õppereisidele väljub buss mõlemal päeval reisisadama A-terminali bussiparklast kell 9.00. A-terminali parklasse jõutakse tagasi orienteeruvalt kell 17.15.

Vene keelsetele õppereisidele väljub buss mõlemal päeval reisisadama A-terminali bussiparklast kell 9.15. A-terminali parklasse jõutakse tagasi orienteeruvalt kell 17.30.

Piknikusöögi palume osalejatel ise kaasa võtta.

NB!

Õppereisil osalejal tuleb riietuda vastavalt ilmastikule ja arvestada meresõiduga avatud kiirpaadis ning pika jalutuskäiguga saarel. Kiirpaadi kasutamine on raskendatud liikumispuuetega inimestele ja väikestele lastele.

Aegna saare külastamise ajal peavad õppereisi osalejad täitma Tallinna linna heakorra eeskirja ja Aegna maastikukaitseala kaitse-eeskirja nõuded, giidi korraldusi ning jälgima ajakava. Tallinna koerete ja kasside pidamise eeskirja § 3 punkt 5 lg 3 alusel ei ole lemmikloomadega matkal osalemine lubatud.

Bussi- ja kiirpaadisõidu teenusepakkujad kannavad vastutust reisijate turvalisuse eest teenuse osutamise ajal. Õppereisi korraldaja ei kanna vastutust osalejate tervise ja isiklike asjade eest. Saates korraldajale täidetud registreerimisvormi, nõustute õppereisi korraldamise tingimustega.

Palun registreerida ennast ainult ühte gruppi. Topelt registreerimise puhul jääb jõusse ainult viimasena saadetud avaldus. 

REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

Juhul kui teil see kord ei õnnestu ennast kirja panna, siis ärge kurvastage. Te võite proovide seda teha kas järgmisel aastal või osaleda mõni teises meie ameti poolt korraldatud loodusretkes või külastada Aegna saart iseseisvalt. Linnahalli kai ja saare vahel käib iga päev v.a. teisipäev liinilaev „Vesta“ . Info liinilaeva liikumiseet saab operaatori veebilehelt https://new.veeteed.com/#/et/content/schedules/TAL-AEG

Meeldivaid elamusi Aegnal!

Viimati muudetud 04.09.2019