Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Permakultuur linnas ja püsikupeenra rajamine SRIK kogukonnaaeda

Permakultuur linnas ja püsikupeenra rajamine SRIK kogukonnaaeda

22.09.2022 kell 16-18 Permakultuur linnas

Räägime permakultuuri kui disainisüsteemi vundamendist, võimalustest ja tähendusest linnaruumis. Pöörame pilgud ka toidusalude, püsipeenarde ja püsikupeenarde poole ning vaatleme SRIK-i aia ideede ja praktiliste lahenduste peale. Tutvustan SRIK-i aeda rajatava püsikupeenra plaani tagamaid. Koolitus on mõtteline sissejuhatus nädala pärast toimuvale püsikupeenra rajamisele SRIK-i aeda.

29.09.2022 kell 16-18 Püsikupeenra rajamine SRIK aeda

Koolitus lähtub permakultuurist kui loodusest lähtuvast disainiviisist ning on mõtteliseks jätkuks "Permakultuur linnas" koolitusele. Selle käigus rajame SRIK-i aeda elurikkuse ja silmailu magnetiks püsikupeenra. Katame maad ehk rajame istutusala, mille täidame püsikutega. Koolitusele tulijad võivad kaasa võtta oma aedadest sibullilli (alates lumikellukestest ja lõpetades tulpidega) püsikute vahele pikkimiseks.

Koolitaja: Marian Nummert on permakultuuri praktik ja õpetaja kellel on kogemused nii maa- kui ka linnaaedadest. Tema sihiks on aidata inimestel tajuda ühendust ja koostöövõimalust loodusega, meie suurima õpetajaga.

Toimumiskoht: Väike-Patarei 5, Kalamajas, Tallinnas. SRIK-i kogukonnaaia rajamise projekti toetab Tallinna linn.
Loengu tasu 5 €, mis sisaldab teed ja küpsist võimalik tasuda kohapeal.
Huvilistel paluks registreeruda www.renoveeri.net või [email protected]  
pilt1.jpg

Viimati muudetud 26.09.2022