Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Ajutine liikluskorraldus kuni 26. maini 2018

Esmaspäeval, 5. veebruaril alustab Trev-2 Grupp AS ehitustöödega Türnpu tänaval ning Laagna teel (Gonsiori tn-Laagna tee ristmik kuni J.Vilmsi-Laagna tee ristmik), mille käigus muudetakse liikluskorraldust. Tööd teostatakse Gonsiori tänava rekonstrueerimise raames.

Laagna teelt bussijaama ja Tartu mnt poole sõitvad liiklejad suunatakse sihtkohta mööda Lubja tänavat. Gonsiori tänaval liikluskorraldus ei muutu ning Laagna teelt on võimalik sooritada parem pööre Gonsiori tänavale.

Türnpu tänavalt on võimalik liigelda Laagna teele mööda J.Vilmsi ja Vesivärava tänavat Torupilli Selveri suunas või J.Vilmsi ja Lubja tänava kaudu. Türnpu tänaval jääb ehitustööde ajaks avatuks üks sõidurada Laagna tee suunas. Võimalikud ümbersõidud saab teha ka Laulupeo tn kaudu ning kaugemalt Peterburi tee või Narva mnt kaudu.

SKEEM

Palume liiklejatel, samuti jalakäijatel järgida ajutise liikluskorraldusvahendite nõudeid ja arvestada, et piirangute tõttu on liiklus piirkonnas häiritud ning varuda rohkem aega. Ajutine liikluskorraldus jääb kehtima kuni 26. maini 2018.

Viimati muudetud 23.06.2022