Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Ajutise liikluskorralduse täiendused 12. märtsist

Sobivate ilmastikutingimuste korral algavad esmaspäeval, 12. märtsil ehitustööd Gonsiori tänaval Maneeži ja Pronksi tänava vahelises lõigus, mistõttu muutub piirkonnas liikluskorraldus.

Mööda Estonia puiesteed Lasnamäe suunas sõitjad suunatakse A. Laikmaa tänava kaudu kas Narva mnt või Rävala pst poole, kust edasi on võimalik jätkata liikumist Lasnamäe suunas.

Gonsiori tänavalt kesklinna suunas liiklejad suunatakse Pronksi tänava ristmikult kahes sõidureas Tartu mnt poole ning ühes sõidureas Narva mnt poole.

Maneeži, V. Reimani, Raua ja Kivisilla tn muutuvad tupiktänavateks ning seoses sellega muutub Reimani tänav kahesuunaliseks. Samuti muudetakse parkimiskorraldust Reimani tänaval.

Autobussiliinidel nr 60 ja 63 suletakse Reimani tänaval paiknev Maneeži peatus. Lähim peatus on Hobujaam peatus, mis paikneb Narva maanteel peale Laikmaa tänava ristmikku, Hobujaama trammipeatuse kõrval.

Autobussiliinidel nr 31, 53, 56, 67 ja 68 suletakse Gonsiori tänaval kesklinna suunal peale Maneeži tänava ristmikku paiknev Kivisilla peatus. Nimetatud autobussiliinidele tehakse ümbersõidul kesklinna suunal Rävala puiesteel paiknev Tornimäe peatus.

SKEEM

Kehtima jääb ka Türnpu tn remondiga seotud ajutine liikluskorraldus.

Palume nii autodega kui jalgsi liiklejatel järgida liiklusmärkide nõudeid ja varuda rohkem aega, sest piirangute tõttu on liiklus piirkonnas häiritud.

Viimati muudetud 15.03.2018