Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Gonsiori tänav suletakse 1. juunist

Gonsiori tänav on rekonstrueerimistöödeks suletud 1. juunist kuni 15. novembrini. Avatuks jäävad Gonsiori ristmikud Pronksi, Kreutzwaldi ja Vilmsi tänavaga. Liikluseks avatakse Türnpu tänav ja Laagna tee ots ning Pargi&Reisi parkla Torupilli Selveri juures. 24. juuniks avatakse Maneeži–Pronksi vaheline Gonsiori tn lõik.

Mööda Estonia puiesteed Lasnamäe suunas sõitjad peavad alates 1. juunist kasutama Laikmaa tänavat liikumiseks Narva mnt või Rävala pst ja edasi Lasnamäe suunas. Ehitusperioodiks muutub J. Kunderi tänav kahesuunaliseks. Pronksi tänava suunas jääb Kunderi tänav avatuks ainult bussidele ning K. Türnpu suunas kõigile liiklejatele.

Piirkonna elanikele tagatakse graafikujärgne olmejäätmete äravedu ja vähimagi võimaluse korral autoga ligipääs kodule. Gonsiori tänaval on jalakäijate kasutuses kogu tööperioodil kõnnitee vähemalt ühel tänavapoolel.

Liinide nr 31, 53, 55, 56, 67 ja 68 autobussid suunatakse mõlemal liiklussuunal ümbersõidule Pronksi tänava, J. Kunderi tänava ja Laagna tee kaudu. Mõlemal suunal tehakse ajutine Gonsiori peatus J. Kunderi tänaval Fr. R. Kreutzwaldi tänava ristmiku piirkonnas ning Laulupeo peatus Laulupeo tänava ja Laagna tee ristmike vahelisel J. Kunderi tänava lõigul.

Gonsiori tn ümberehitusega muudetakse see kolme sõidurajaga tänavaks – mõlemas sõidusuunas ühissõidukirada ning keskel muutsuunaliiklusega sõidurada, kus hommikusel perioodil toimub liiklus suunaga kesklinna poole, õhtul aga vastupidi – suunaga Lasnamäe poole. 

Tööde järgmises etapis 2019. aasta juulis ja augustis läheb kapitaalremonti Kunderi tn, kuhu rajatakse ka jalgrattatee.

Vabandame ebamugavuste pärast!

Vt ka lisatud liiklusskeemi ja ühistranspordi skeemi.

 

Viimati muudetud 15.06.2018