Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Sotsiaalvalveteenus

Sotsiaalvalveteenus


 

Alates 1. jaanuarist 2023 osutab Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuameti tellimusel ning koostöös Viking Security AS-ga Koduandur Tallinna linnas sotsiaalvalveteenust, mille raames on võimalik kõikidel sotsiaalvalveteenuse klientidel Koduandur endale tasuta saada. Leping on sõlmitud kolmeks aastaks ning teenus on eakatele tasuta. 

 

IMG_8782.jpg

Teenuse saamiseks tuleb pöörduda elukohajärgse linnaosavalitsuse poole ja täita taotlus ning seejärel hindab sotsiaaltöötaja inimese abivajadust ja teeb kodukülastuse. Kui sotsiaalhoolekande osakond on kogu infot arvestades jõudnud otsusele, et sotsiaalvalveteenus katab inimese abivajaduse, on tal õigus saada linna rahastusel teenust tasuta.

Koduandur tunnetab eaka kodus liikumise ja liikumatuse info ning saadab ise teavituse hätta sattumise korral. Koduandur ei filmi, pildista ega salvesta heli – seeläbi säilib inimese täielik privaatsus.

Soovime, et üksi oma kodus elavad eakad, vähenenud toimetulemisvõimega, puudega või terviseprobleemidega inimesed ei jääks kodus abita ja tähelepanuta. Meil kõigil peab olema võimalus kauem iseseisvalt ja turvaliselt koduses keskkonnas viibida, suurendamata seejuures lähedaste inimeste hoolduskoormust.

Koduandur aitab suurendada lähedaste kindlust ja turvatunnet ning koduhooldusteenus saab täiesti uue mõiste!

Loe lähemalt: www.koduandur.ee

KODUANDURI SOTSIAALVALVETEENUS.png

Viimati muudetud 29.06.2023