Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna Kesklinna Valitsuse kantselei

Aadress: Nunne tn 18
15058 Tallinn
Telefon: 645 7200
E-post: kesklinn@tallinnlv.ee 


Kantselei juhataja - Pille Orav
Telefon: 645 7262
E-post: pille.orav@tallinnlv.ee

Hankespetsialist- Erik Tamm
Telefon: 645 7235
E-post: erik.tamm@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist - Anet Oltsmann
Telefon: 645 7205
E-post: anet.oltsmann@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist - Mart Ratas
E-post: mart.ratas@tallinnlv.ee

Vanemspetsialist - Piia Abel
Telefon: 645 7246
E-post: piia.abel@tallinnlv.ee

Spetsialist - Marje Einer
Telefon: 645 7200
E-post: marje.einer@tallinnlv.ee
teenindussaal

Viimati muudetud 12.05.2022