Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Terviserajad ja sportimisvõimalused

Terviserajad ja sportimisvõimalused

Kesklinnas on mitmekülgsed sportimis-ja liikumisvõimalused. Siin asub Eesti uusim rahvusvahelistele nõuetele vastav jalgpallistaadion A. Le Coq Arena, kus toimuvad jalgpallitreeningud ning eestisisesed ja rahvusvahelised jalgpallivõistlused. Kesklinna piirkonnas tegeletakse kergejõustikuga Kadrioru, Kalevi ja Snelli staadionitel. Kesklinna territooriumil asuvatest sisehallidest on suurimad Kalevi ja Tallinna Spordihall. Kadriorus asub ka suur Tennisekeskus.

Ujumisvõimalused on Kalev Spas, spordiklubis Reval-Sport, Inglise Kolledži ja 21. Keskkooli ujulates ning Kesklinna Spordikeskuse ujulas.

Kesklinna pargid

Kesklinnas on mitmeid parke, kuhu minna jalutama, jooksma, võimlema või mängima lihtsamaid spordimänge. Suuremad neist on Kadrioru park, Snelli park, Hirve park, Politsei park ja Lembitu park. Pargid sobivad nii lendava taldriku lennutamiseks kui ka Tai Chi või žongleerimise harjutamiseks.

Ekstreemspordihuvilistele on Politseiparki ja Skone bastionile rajatud rambid ning Skoone bastionil  asub Baltikumi esimene parkuuriväljak, kus erinevatel atribuutidel saab harjutada oma tasakaalu ja osavust

Tornide väljakul, Politsei- ja Tiigiveski pargis on huvilistel võimalik ennast igapäevaselt treenida jõulinnakus.

Talvel on uisutajatele Vanalinnas avatud Harju tänava uisuplats

Kesklinna terviserada Järvel

 Järve metsas on 2,5 km kõva kattega valgustatud terviserada, kus saab joosta , rattaga sõita, suusatada ja ka suure rulliga rullsuuska sõita ning on olemas jõulinnak. Järve Terviserada asub kolmnurgas (Viljandi mnt., Pärnu mnt, Järvevana tee algus), mis piirneb raudteega.

Jalgrattateed

Tallinna jalgrattateed

Kesklinna spordiklubid

Spordiklubid ja -ühendused

Viimati muudetud 21.02.2024