Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Viimasel suvekuul saab kesklinnas vabas õhus ohtralt tasuta trenni teha

Kesklinna valitsus pakub elanikele võimalust suvi läbi erinevatest tasuta trennidest osa võtta. Augustis on võimalik valida lausa nelja erineva trenni vahel.
„Augustis saab kolmapäeviti osa võtta enesekaitse treeninguist ja neljapäeviti jooksutrennist. Uutele trennidele lisaks jätkame osalejate soovil tantsu- ja joogatrennidega,“ ütles Kesklinna vanema asetäitja Nikita Groznov. „Trennisuve alustasime juunis tantsu ja discgolfiga. Huvi salsa ja bachata sammude õppimise vastu osutus niivõrd suureks, et otsustasime tantsutrennidega jätkata augustikuu lõpuni,“ tõdes Groznov. „Seega on suve jooksul võimalik osa võtta lausa tosinast tantsutunnist esialgu plaanitud nelja asemel. Huviliste hulk on kord korralt kasvanud, osalejaid on olnud lausa üle poolesaja. Rahvarohkeks kujunesid ka juulis toimunud joogatrennid – ka nendega otsustasime jätkata.“
Groznov lisas, et osalejad on positiivse aspektina maininud ka seda, et need trennid ühendavad erinevaid põlvkondi – kaasa lööjate vanuseline spekter on väga lai. Joogatrennid toimuvad kolmapäeviti Hirvepargis ning tantsutrennid reedeti Reidi tee promenaadil Inglirannas. Ka enesekaitse ja jooksutrennid toimuvad Reidi tee promenaadil. Jooksutrennid algavad Russalka monumendi juurest, enesekaitse treeningud toimuvad Reidi tee promenaadil Tallinna sildi juures. Juulikuus said noored huvilised ka merel SUP-lauaga sõitmist proovida.
Täpsem info Kesklinna valitsuse kodulehel https://www.tallinn.ee/et/kesklinn/kesklinna-urituste-kava.