Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kesktee 65 mänguväljaku eskiisprojekti avalik tutvustus (Aprill 2024)

Kesktee 65 mänguväljaku eskiisprojekti avalik tutvustus (Aprill 2024)

Kesktee 65 mänguväljaku eskiisprojekti avalik tutvustus toimus 23.04.2024 kell 17.30 Pirita Linnaosa Valitsuses (Aadress: Kloostri tee 6).

Avaliku tutvustuse videosalvestusega on võimalik tutvuda siin:

Presentatsiooni slaide saab alla laadida siit: Esitlus_KESKTEE65_24-04-2024.pdf
Tutvu tagasisidele antud projeteerija ning projektijuhi vastustega siin.
Kesktee 65 mänguväljaku eskiis „Kes kõnnib rohukõrte vahel“

Asumisisese mänguväljaku ja seda ümbritseva haljasala plaanilahendus on vabakujuline, voolavama vormi ja liikuvust soosiva ruumilahendusega. Kogu olemasolev kõrghaljastus säilitatakse ja integreeritakse lahendusse, mõned hajusalt kasvavad põõsad istutatakse ümber.

Mänguväljaku ala on suurendatud atraktsioonide keerukuse ja suuremate võimaluste kombineerimise teel. Väikelaste ala täiendatakse erinevate elementidega, mitmed detailid (nt lavatsid) on alal multifunktsionaalsed. Ala diagonaalis läbiva keskse tee äärde on koondatud joogiveekraan koos koerte joogikausiga, rattahoidjad ning möödujatele paigutatud pargipingid ja prügikastid (sh koertega jalutajatele).

Väikelaste alast teisel pool teed asub laugesse reljeefi sopistatud "tasku" kus on rohkem tegevusi suurematele lastele. Seal on ka pesakiik, suur rohukõrtest inspireeritud ronila ning hüppeplaadid, mida saab ka istumiseks kasutada ja venitus/rippredel.

Kogu haljasala on mängivatele lastele ja möödujatele väikeseks päikeseliseks muinasjutumaaks. Alale on toodud värvi läbi erinevate erksate atraktsioonide, mis kulgevad läbi ruumi ja põimuvad värviliste põõsaste, püsililledega ja puudega. kesktee_vaade2.jpg
Seletuskiri asendiplaaniga

24018_ES_MA-4-01_plaan+seletuskiri (1).pdf

Vaated

kesktee vaade
kesktee vaade


Kui soovite antud eskiisprojekti lahendust kommenteerida, siis palun jätke oma mõtted ja ideed tagasiside vormi!

Vorm avatud alates 08.04.2024 kuni 29.04.2024.


Viimati muudetud 13.05.2024