Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tallinna Kihnu Lasteaia hoolekogu

Hoolekogu koosseis 2021/2022 õppeaastal. 
Kinnitatud Tallinna Haridusameti juhataja Tallinna Haridusamet 15.11.2021 käskkirja nr T-7-1/21/512 LISA 3 „Tallinna Lasnamäe linnaosa koolieelsete munitsipaallasteasutuste hoolekogude koosseisude kinnitamine“.

 

Nr

Rühm

Hoolekogu liikme ees- ja perekonnanimi

Hoolekogu liikme e-mail

  1.  

Kivikillud

Jevgeni Rjabinin

jevgeni.rjabinin@gmail.com

2.

Lainelaiud

Evelina Shantenkova

ev.lotogoltseva@gmail.com

3. 

Pilvekillud

Anna-Liis Lindeberg

lissu.lindeberg@gmail.com

4.

Vikerkaarelaiud

Anna Petrova

anna.ivancheva@gmail.com

5. 

Tähekillud

Veronika Filimonova

veronika.seredova@gmail.com

6. 

Värvikillud

Rimma Kovaljova

onlyrim2a@gmail.com

7.

Saarelaiud

Jelena Smirnova

jelena.kaplunenko@gmail.com

8.

Päikesekillud

Valeria Anikejeva

valeria.anikejeva@gmail.com

9.

Tuulekillud

Elvira Dyba

elja90@gmail.com

10.

Tormilaiud

Valeria Sidorov

sidorov.valeria@gmail.com

11. 

Merelaiud

Jekaterina Trjuh

jekaterina.trjuh@gmail.com

12.

Liivalaiud

Mihhail Jaskov

mihhail.jaskov@gmail.com

13.

Õpetajate esindaja

Hanna Lopato

hanna.lopato@kihnula.edu.ee

14. 

LOV esindaja

Eve Annus

Eve.Annus@tallinnlv.ee

Viimati muudetud 17.12.2021