Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Kivikillud osalesid meeleolukal ohutusalasel teabepäeval „Mina oskan seda“

8. septembri hommik oli Kivikildude rühma laste jaoks elevust täis, sest saime üheskoos, taas peale pikka suve, minna õppekäigule. Helkurvestid seljas, hea tuju kaasa pakitud, võtsime suuna Lasnamäe spordikompleksi staadioni poole, kus toimus teabepäev „Mina oskan seda“.

Väravas tervitas meid lustakas krõll, kes lapsed lahkelt staadionile suunas. Tegevused toimusid kaheksas erinevas punktis.  Lapsed said uurida kiirabi- ja politseiautosid, sorteerida prügi, läbida suitsu täis ruumi ja ohutult teed ületada. Teabepäeval kohtasime lisaks krõllile veel  erinevaid vahvaid tegelasi, ka veetilk Tilgut ja lumeleopard Laurit,  kes aitasid lastel uusi teadmisi omandada ja julgustasid lapsi tegevustes osalemisel. Teabepäeva eesmärk oli pakkuda lasteaialastele üks vaheldusrikas õppepäev ning anda lastele teadmisi liiklusohutusest, tuleohutusest, esmaabist ning ka keskkonnasõbralikust käitumisest. 

Hommikupoolik oli laste jaoks põnevuse- ja ka adrenaliinirohke. Kindlasti saime palju uusi vajalikke teadmisi ning meelde tuletada juba õpitut. 
 
Täname korraldajaid vahva ürituse eest!

Kivikildude rühma õpetaja Hanna Lopato