Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Kihnu Lasteaed osales 23. võimlemispeol "Õhus on liikumist"

Tallinna Kihnu Lasteaed osales 23. võimlemispeol "Õhus on liikumist"

4.juunil 2023.a. toimus Eesti Spordiselts Kalev eestvedamisel Pirita Spordikeskuses XXIII Tallinna Võimlemispidu „Õhus on liikumist”. Võimlemispeo eesmärgiks on tähistada lastekaitsepäeva ning propageerida võimlemist laste ja noorte hulgas. Meie lasteaeda esindasid võimlemispeol Päikesekildude rühma lapsed kavaga “Lõbusad reketid” -osales 360 võimlejat ja meie personali esindajad kavaga “Ratsasportlased” - osales 192 võimlejat.

Võimlemispeo ametlikul koduleheküljel kirjutatakse, et sel aastal on Tallinna Võimlemispidu pühendatud liikumisele, sest 2023 aasta on liikumisaasta.  Pidu sümboliseerib „liikumisratas“, mis on saanud oma idee kõigile tuntud vaaterattast. Kõik erinevad spordialad ning liikumisviisid on kui erinevad korvikesed vaaterattal, kuid liiguvad ikka koos ühes suunas – sooviga edastada liikumisrõõmu. 

 

Kava selgeks õppimine algas varakult. Juba kevadel alustasime proovidega, mis toimusid nii lastele kui ka õpetajatele.  Meie suurepäraseks juhendajaks oli liikumisõpetaja Jekaterina Lopatkina, tänu kellele meie esinemine nii lastel kui ka naistel läks väga hästi. Peol oli üle 1500 võimleja ning uhke tunne oli esindada meie lasteaeda nii suurejoonelisel üritusel

 

Täname kõiki, kes kaasa lõid!

Õppealajuhataja Marina Moltšanov