Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Kihnu Lasteaia heategevuslik etendus "Reis Kihnu saarele"

Tallinna Kihnu Lasteaia heategevuslik etendus "Reis Kihnu saarele"

1.juunil toimus Tallinna Kihnu Lasteaias heategevuslik etendus „Reis Kihnu saarele“, kus näitlesid meie lasteaia õpetajad.

Lastekaitsepäeva ennelõunal kogunes terve meie lasteaiapere linnaaianduse hoovialale, et vaadata etendust „Reis Kihnu saarele“. Kogu piletimüügist saadud tulu läks heategevusfondile „Minu Unistuste Päev“, mis viib ellu raskelt ja krooniliselt haigete laste unistusi. Etenduse stsenaarium sai algselt kirjutatud Kivikildude rühma lastele õpetaja Hanna poolt, kuid mõningate kohandustega sobis see imehästi ka õpetajatele näitlemiseks. Väärtuste töörühma eestvedamisel kutsutigi kokku meie lasteaia näitetrupp, kes heategevuse nimel rõõmsalt kohe väljakutse vastu võttis. Peale etendust sai sõna ka Aljona Šatalova, kes on üks meie lasteaia endistest lapsevanematest ning ühtlasi ka heategevusfondi „Minu Unistuste Päev“ vabatahtlik. Ta tutvustas heategevusfondi eesmärke ja jagas suurt rõõmu, mis heategudega kaasas käib.

Täname väga näitlejaid: 
Kihnu poiss Ott - Kristi Mägi; Kihnu tüdruk Kati- Anna Oja; Kobras- Jekaterina Lopatkina; Karu- Natalja Batalova; Rähn- Heleny Miller; Laevakapten- Annabel Selde; Kihnu saare lapsed- Jana Nikolajeva ja Milana Voropajeva; Jutustaja- Anet Vaikmaa; Kivikildude rühma lapsed, kes etenduses laulsid ja luuletusi lugesid.

Lisaks täname kõiki, kes olid valmis heategevusse panustama ning lastevanemate hoolekogu esindajat Jevgeni Rjabininit, kelle üleskutsel koguti lisaks piletimüügist saadud tulule veel raha lastevanemate poolt heategevuseks.

Kokku tuligi ilus ümmargune 500 eurot, mis aitab kindlasti heategevusfondil kellegi unistusi täita.

Väärtuste töörühma juht Hanna Lopato