Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Kihnu Lasteaia õuesõppe nädal “Taas sügise säras õue õppima”

Tallinna Kihnu Lasteaia õuesõppe nädal “Taas sügise säras õue õppima”

Möödunud nädalal osales meie lasteaed õuesõppe nädalal «Taas sügise säras õue õppima». Õuesõppe nädala põhiliseks eesmärgiks oli üleskutse nii täiskasvanutele kui ka lastele nädala jooksul võimalikult palju aega õues veeta ja õppetegevusi läbi viia.

Meie lasteaed kasutas seda võimalust suurima hea meele ja hoolega. Iga rühm valis endale huvipakkuva õuesõppe tegevuse, sobiva aja ja koha. Terve nädala jooksul käisid lapsed õppekäikudel, jälgisid linnuliike pargis, kogusid käbisid ja meisterdasid neist auto, leidsid lasteaia territooriumilt erinevaid puulehti, vaatlesid loodust ja kõike seda, mis meid ümbritseb. Õpetajad püüdsid veeta koos lastega võimalikult palju aega õues, osaledes  jalutuskäikudel, sportlikes ja liikumistegevustes. Mängiti põnevaid õppemänge raadiosaatjatega ja õuealale ilmusid justkui imeväel vahvad looduslikest vahenditest meisterdatud kaardid isadepäevaks.

Tore oli jälgida nii suurte kui ka väikeste rõõmu õuesõppe tegevustes osalemisest, värske õhk ja lust olid mõnusateks kaaslasteks kogu nädala vältel. 

Tervise töörühma juht Jekaterina Lopatkina