Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Kivikillud alustasid nädalat magusalt!

19. veebruari hommikul oli lastel elevust palju, sest külla tuli meie rühma Martini isa Pavel Gurjanov. Nimelt on Pavel peakokk ning KOGU Resto ja Pagar omanik. Ta tutvustas lastele pisut oma tööd ja restorani, kus töötab pagarina ka Martini vanaema Svetlana. Uurisime eelnevalt, millised on Martini enda lemmikud isa poolt valmivad hõrgutised ja muidugi ei jäänud mainimata laste klassikaline lemmik- makaronid viineritega, kuid välja sai toodud ka Martini täielik lemmik- õunasaiake.

Tallinna Kihnu Lasteaed külastas Tähetorni

Veebruari alguses külastasime Tuulekildude rühmaga Nõmmel asuvat tähetorni. Saime teada palju põnevat kosmose, universumi, tähtede ja planeetide tekkimise kohta ning kuidas arenes elu maal, tekkisid taimed, loomad ja inimesed.
Lumekuju_Mitmekultuuriline ühiskond_Tallinna Kihnu Lasteaed.jpg

Tallinna Kihnu Lasteaia lumekuju konkurss 2024

Jaanuari alguses on heaks traditsiooniks saanud lumekuju konkursi korraldamine. Nii tegime ka sellel aastal - kuulutasime välja oma majasisese rühmade vahelise lumekuju konkursi, mis kandis pealkirja “Mitmekultuuriline ühiskond”. Lumekuju loomisel mõtlesid rühmad sellest, et igas riigis on erinevate rahvuste esindajaid ja mitmekultuurilisus on üks osa meie elust, mis meid rikastab. Igal rahval on oma kultuur ja meil kõigil on midagi üksteiselt õppida.