Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing
Keelerändaja_Tallinna Kihnu Lasteaed.jpg

Tallinna Kihnu Lasteaia ja Tallinna Padriku Lasteaia ühisprojekt

Miniprojekt sai alguse oktoobri lõpus, kui lasteaias oli Hingenädala teema. Õppetegevuse käigus said Pähklide rühma lapsed rühma õpetajalt Lealt teada, et inimesel, loomadel, lindudel ja puudel on hing. Seda vestlust jätkasid lapsed koos keelerändaja Tatjanaga - lapsed arutlesid, kas raamatutel ja mänguasjadel, näiteks Sipsiku nukul, on hing sees.
Filmimuuseum_23.11.2023.jpg

Tallinna Kihnu Lasteaed külastas Filmimuuseumit

23. novembril külastas Lainelaiudude rühm Filmimuuseumit. Lapsed osalesid muuseumi haridusprogrammis "filmi sisse minek" . Vahva üritus oli rühma projekti "teater ja kino" kulminatsioonihetkeks, kus lapsed said tähistada ja lõpetada oma esimest edukat projekti.
Mardipäev Tallinna Kihnu Lasteaias_2023.jpg

Mardipäeva tähistamine Tallinna Kihnu Lasteaias

Sel aastal käsidi mardisandid meie majas 2 korda - esimese kui teise korrusel rühmade juures. Mardisandid laulsid ja tantsisid nagu tavaliselt, aga uurisid ka, kas õuetööd on kõik tehtud, kas mängusjad koristatud ja riided kenasti kappi pandud. Selgus, et Kihnu lasteaias on kõik väga tublid lapsed.
Juhtkoerad Tallinna Kihnu Lasteaias.jpg

Juhtkoerad Tallinna Kihnu Lasteaias

07. novemberil olid Tuulekildude rühmal projekti "Kes või mis on inimene" raames külas kaks pimedate juhtkoera. Mõlemad alles õpivad oma ametit, aga juba oli teada, kellele ja kuhu neid koolitatakse. Lapsed said teada, kuidas ja kaua koeri nende vastutusrikkaks tööks ette valmistatakse ja treenitakse ning mida nad teha oskavad