Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing
Sallivuspäev_Tallinna Kihnu Lasteaed.jpg

Veealusest maailmast inspireeritud sallivuspäev Tallinna Kihnu Lasteaias

16.novembril tähistasime rahvusvahelist sallivuspäeva. Sallivas grupis aktsepteeritakse ja austatakse kõigi identiteeti, välimust, silmapaistvust, rolli ja võimeid ning peetakse iseenesestmõistetavaks, et igaühel on grupis oma kindel koht. Sallivus, mis kuulub ka meie lasteaia põhiväärtuste hulka on võime, oskus ja soov arvestada üksteise erinevustega ja kohelda teineteist võrdsetena.
Isadepäev Tallinna Kihnu Lasteaias_2022.jpg

Mitmekülgne isadenädal Tallinna Kihnu Lasteaias

Tallinna Kihnu Lasteaias toimus 07.-11. novembril isadepäevaks ettevalmistuste tegemine. Lisaks panustasid kõik lapsed lasteaias oleva näituse "Minu isa" jaoks portree valmimisse. Rühmad valmistasid isadele ka kaardi ja meisterdasid kingitusi (kompott, käsitöökommid, järjehoidja, võtmehoidja jt) ning mõned rühmad viisid läbi koosviibimise lasteaias kohapeal. Merelaiud, Liivalaiud, Kivikillud ja Pilvekillud tegid isade jaoks video.
Tallinna Kihnu Lasteaia suured ja väikesed turgutasid oma vaimset tervist_0.jpg

Tallinna Kihnu Lasteaia suured ja väikesed turgutasid oma vaimset tervist

10.oktoobril tähistati rahvusvahelist vaimse tervise päeva, mis sellel aastal kandis alapealkirja “Tagasi juurte juurde” (“Back to Basics”). Vaimse tervise päeva eesmärgiks on anda teavet vaimse tervise seisundite ja seda toetavate meetodite kohta. Igaüks saab teha väikese sammu selle jaoks, et meie ümber oleks ühiskond, kus vaimset tervist väärtustatakse, edendatakse ja kaitstakse, kus kõigil on võrdne võimalus nautida oma head tervist või vajadusel seda turgutada.