Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Lasteaiakoha taotlemine

Lasteaiakoha taotlemine

Lasteaiarühmad komplekteeritakse  ühtse elektroonilise järjekorra alusel vahemikus 1. mai kuni 15. august, kuid vabade kohtade olemasolul võetakse lapsi lasteasutusse kogu aasta kestelKui samas lasteaias juba käib lapse vanemaid õdesid-vendi, on sellel lapsel võrreldes teistega eelisjärjekord.

Tallinna munitsipaallasteaeda võetakse vastu pooleteise- kuni seitsmeaastaseid lapsi, kui lapse ja tema vanema(te) elukohana on Eesti rahvastikuregistrisse kantud Tallinna linn.

Lasteaiakohta Tallinna munitsipaallasteaias on kiire ja mugav taotleda iseteeninduskeskkonnas.

Taotlust on võimalik esitada ka ühe valitud lasteasutuse direktorile koha peal või e-postiga (digiallkirjastatud). Taotluse võib täita ka lasteaias.

Lapsevanem saab esitada kuni kolm lasteasutuse valikut ja märkida koha soovimise aja. Lasteaedade valikuid saab muuta, kuid uue valiku tegemine tähendab mõne eelneva valiku tühistamist ja uue taotluse esitamist lasteaeda.

Tallinna elanikud võivad valida oma lapsele iga lasteaia (vt vabu kohti). Väljastpoolt Tallinna võetakse lapsi Tallinna lasteaedadesse lapse elukohajärgse valla- või linnavalitsuse ja haridusameti vahel sõlmitud lepingu alusel.

Vaata lisaks: KKK, kui laps läheb lasteaedaLasteaia valimine; laste vastuvõtt väljaspoolt Tallinna

Loe veel

Viimati muudetud 21.07.2021