Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Veepäev 2024

Veepäev 2024

22. märts on ülemaailmne veepäev!

Veepäeva eesmärgiks on tõsta teadlikkust veega seotud probleemidest ja julgustada inimesi tegutsema ülemaailmsete veeprobleemidega tegelemiseks.

Tallinna Kiisupere Lasteaia Mängukassidel, Rõõmukasside, Taibukassidel & Sussikassidel käis neljapäeval külas Tallinna Vesi ning viis läbi Vee- ja keskkonnateemalise vestlusringi. Vestlusringis räägiti lastega sellest, mis on looduslik veeringe, kust tuleb kraanivesi ning mis saab hiljem kasutatud veest, samuti arutleti vee säästliku tarbimise ja ka ummistuste teemal jm. Rohkem infot SIIT

Reedel vestlesid ja arutlesid Mängukassid teemal “Kuidas saame säästa vett?”, vaatasid õppevideot "Kuidas säästa kraanivett" ning vooliti veetünni. Sussikassid viisid läbi katsetusi veega “Ujub või upub?” “Avanevad lilled.”
 

Triibukassid tegelesid terve nädal vee teemaga - mängiti veepiisa mängu, vaadati erinevaid videoid - vee olekud  & veeringlus. Kuulati erinevaid vee helisid, lapsed mõistatasid ära, millega on tegu (vihma hääl, ookeani müha), mängiti " Kas selles on vett?"(limonaad, morss, supp).