Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

pojad3-01-scaled.jpeg

Kiisupere lasteaia heategevusnädal

14-18.11 toimus taaskord Kiisupere lasteaias lemmikloomadele pühendatud nädal, mille raames kogusime annetusi Gabrieli Loomade Elu MTÜ'le. Annetusi said pered teha telefonisõnumina (rahaline annetus) otse turvakodusse või tuua annetus lasteaeda, kust meie liikumisõpetaja Krista toimetas kõik annetused Vana-Vigalasse.
IMG_6346.jpg

Kiisupere isad ja lapsed aarete jahil!

Kahel järjestikusel päeval (08.11 ja 09.11) olid Kiisupere mänguväljakud rahvast täis. Kõigil osalejatel olid kaasas taskulambid. Isadepäeva puhul oli muusikaõpetaja Ester õpetanud lastele selgeks vahvad laulud ning liikumisõpetaja Krista lastele seda, kuidas olla kiireim ja teraseim otsija.
ettelugemispäev

Ettelugemispäev Kiisupere lasteaias

Alates 1994. aastast tähistab Eesti Lastekirjanduse Keskus 20. oktoobril ettelugemise päeva. Ettelugemine on lapse arengus hindamatu tähtsusega. See aitab kaasa lapse kõne arengule ja toetab lapse laiemat kultuurihuvi. Ettelugemist on meie lasteaias praktiseeritud aastaid!
Karen.png

Kiisupere lasteaia välisvabatahtlik Karen

Alates 5. oktoobrist töötab ka sel õppeaastal meie lasteaias välisvabatahtlik. Koostöös organisatsiooniga MTÜ Noortevahetuse Arengu Ühing EstYES saabus meile Karen Almeida Souza. Ta alustas tööd Kiisupere lasteaias sõimemajas, kus tema tuutoriks on Kaisukiisude õpetaja Ave. 1,5-3 aastased lapsed vajavad kõige enam täiskasvanute abi ja tähelepanu, seega on ta seal kõigile lastele suureks abiks.
277eaa1476adf0466cb8e1896d156dfb.jpg

Kiisupere lasteaia Triibukassid maailmakoristuspäeval

Triibukasside rühma lapsed on usinad keskkonnast hoolijad ja tublid koristajad. Nemad võtsid üheskoos osa Maailmakoristuspäevast. Üheskoos arutleti mis asi on prügisaar, mis juhtub elusolenditega kui me loobime prügi vette. Suunduti koristama lasteaia ümbrust ja Lembitu parki. Märgates prügi korjati see üheskoos kokku ning pandi sinna, kus on selle koht - prügikasti. Hoiame keskkonna puhtana! #maailmakoristuspäev #rohelinekool #teemaaasta
147-1471987_kids-transparent-sport-sport-children-png-png-download.png

Spordinädal Kiisuperes 26-30.09

Eesti Olümpiakomitee ja Ühendus Sport Kõigile korraldavad käesoleval aastal kaheksandat korda Eestis spordinädala, mis leiab aset 23. – 30. septembril. Ka meie majas toimuvad erinevad sportlikud tegevused ja üritused, millest saavad osavõtta nii lapsed, õpetajad kui ka lapsevanemad.