Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing
Kiisupere liigub 2023.png

Kiisupere lasteaed liigub!

Tallinna Kiisupere lasteaed kutsub kõiki peresid meiega nutikalt sportima! Väljakutse kestab 1.-30. aprill 2023. Eesmärk on koguda võimalikult palju kilomeetreid: kõndides, joostes, matkates, ujudes, suusatades või rattaga sõites. Arvestus käib rühmade vahel.
IMG_8161.jpg

Kiisupere lasteaia sõpruskohtumine

Sõbrapäeva raames toimuma pidanud Lauteri ja Gonsiori maja aiarühmade iga aastane sõpruskohtumine toimus seekord 15.märtsil Sparta spordiklubis. Kõigil paluti selga panna sportlik riietus, jalga tossud ning kaasa haarata veepudel. Spartas ootas meid suur pallisaal ja isiklik riietusruum, kus kõigil oli võimalik ka oma veepudeleid täita.
20230221_100327.jpg

Kiisupere Lasteaia kelguralli - Hõissa vastlad!

Vastlapäeva tähistamise komme on juba sajanditevanune, kuid see on siiani elav ja püsinud paljuski muutumatuna. Üks on kindel, vastlapäeva ei saa tähistada liugu laskmata. Vanarahvas uskus, et mida pikem liug, seda pikem lina ehk mida pikem on liug, seda pikemaks kasvab linataim. Mida pikem linataim, seda ilusamat kiudu sellest sai.
Gray White Modern Scandinavian Home Design Photo Collage.jpg

Jõulukampsuni päev

21. detsembril on rahvusvaheline Jõulukampsunite päev. Välismaalased ütlevad selle kohta Ugly Christmas Sweater Day aga tegemist pole ju teps mitte koledate, vaid enamasti väga humoorikate kampsunitega. Teate ju küll neid värvilisi sviitreid, millel jõulumees, päkapikk, jõulukuusk vms „jõulundusega“ seotud äratuntav element suurelt rinnaesisel ilutsemas. Mida värvilisem, seda parem. Mida säravam, seda uhkem!
pojad3-01-scaled.jpeg

Kiisupere lasteaia heategevusnädal

14-18.11 toimus taaskord Kiisupere lasteaias lemmikloomadele pühendatud nädal, mille raames kogusime annetusi Gabrieli Loomade Elu MTÜ'le. Annetusi said pered teha telefonisõnumina (rahaline annetus) otse turvakodusse või tuua annetus lasteaeda, kust meie liikumisõpetaja Krista toimetas kõik annetused Vana-Vigalasse.