Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kino Kaja

Kino Kaja

26. märtsil kell 10.00 ootame eakaid kinohommikule, kus näidatakse 2022. aasta lõpus valminud komöödiafilmi „Sind oodates“, mille peaosades säravad Sigourney Weaver ja Kevin Kline.Linateos on valminud Ann Leary menuromaani „The Good House“ põhjal.
Film räägib Hildy Goodist – kinnisvaramaaklerist ja Salemi nõidade järeltulijast, kes armastab veini ja oma saladusi. Naise korrapärane elu hakkab muutuma, kui temas süttib taas keskkooliaegne armuleek Frank Getchelli vastu ning kui ta põimib end ohtlikult ühe inimese hoolimatusse käitumisse. Mida eredamalt süttivad ammu unustatud tunded ja tulevad päevavalgele peresaladused, seda kiiremini sööstab Hildy õiendama arveid selle ühe ja ainsa inimesega, keda ta on aastakümneid vältinud – iseendaga.

Filmi režissöörid on Maya Forbes („Polkakuningas“) ja Wallace Wolodarsky („Suhtes teistega“, „Ühikakutid“) Film linastub inglise keeles eesti ja vene keelsete subtiitritega. 

Filmi pikkus: 1h 42min

Austatud kinokülastajad! Osalemiseks tasuta kinoseansil ON VAJALIK EELREGISTREERIMINE! Tasuta filmiseansile saab registreeruda alates 19. märtsist telefonidel 645 7555 ja 645 7503 ning www.tallinn.ee/mustamae
Palume suhtuda enda ja teiste kinokülastajate tervisesse alalhoidvalt ning mitte tulla kinno haigusnähtudega.  Tere tulemast meie tasuta kinoseansile Kultuurikeskuses Kaja (E. Vilde tee 118) 26. märtsil kell 10!

mle_marts_lk_9_eakate_kinohommik.jpg

Viimati muudetud 19.03.2024