Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õpetajad

NrNimi                      AmetKlassijuhatajaTelefon    E-postLisainfo
Ester Bogdanov inglise keel 5.b abiklassijuhataja ester.bogdanov@kivimae.ee
Anne Ermast muusika
muusikaringid
laulukoorid
anne.ermast@kivimae.ee
Eve Kukk loodusõpetus, geograafia eve.kukk@kivimae.ee
Anneli Laaspere klassiõpetaja 5.a ja 9.a klass anneli.laaspere@kivimae.ee
Annika Pukk lapsehoolduspuhkusel annika.pukk@kivimae.ee
Ben Kõrgemäe töö- ja tehnoloogiaõpetus ben.korgemae@gmail.com
Eva Lisa Markus muusikaõpetus, huvijuht, muusika eva-lisa.markus@kivimae.ee
Helve Mogom matemaatika helve.mogom@kivimae.ee
Janika Sillat klassiõpetaja 3. klass janika.sillat@kivimae.ee
Kaja Vaikla vene keel 8.b klass kaja.vaikla@kivimae.ee
Kristine Diane Saar matemaatika, rahvatantsuring kristine-diane.saar@kivimae.ee
Laura Mägi kunstiõpetus laura.magi@kivimae.ee
Lehti Rauk õppealajuhataja
inglise keel
672 4615 lehti.rauk@kivimae.ee Vastuvõtuajad: neljapäeval kell 10.00-13.00 (eelnev kokkulepe tel 6724615)
Liis Randma klassiõpetaja
eripedagoog
4.b klass liis.randma@kivimae.ee
Ly Mälk abiõpetaja 3. klass ly.malk@kivimae.ee
Maarika Laiv kehaline kasvatus, majandusjuhataja 7.b klass maarika.laiv@kivimae.ee
Maarika Rannamägi bioloogia
geograafia
keemia
maarika.rannamagi@kivimae.ee
Maie Sepp direktor
matemaatika
672 4616 direktor@kivimae.ee
maie.sepp@kivimae.ee
Vastuvõtuajad: esmaspäeval kell 10.00-12.00, kolmapäeval kell 14.00-16.00.(eelnev kokkulepe tel 6724616)
Margus Pillau ajalugu
ühiskonnaõpetus
9.b klass margus.pillau@kivimae.ee
Mari Teinemaa

eesti keel ja kirjandus

6.a klass mari.teinemaa@kivimae.ee
Jaak Tungel judoring
Marja-Liisa Saulep abiõpetaja marja-liisa.saulep@kivimae.ee
Meelis Pääro füüsika,
robootikaring
meelis.paaro@kivimae.ee
Monika Pahla klassiõpetaja 1. ja 5.b klass monika.pahla@kivimae.ee
Reet Markus klassiõpetaja,
käsitöö ja kodundus
2. klass ja 6.a klass reet.markus@kivimae.ee
Rivo Määr inglise keel, arvutiõpetus 6.b ja 8.a klass rivo.maar@kivimae.ee
Ruth Nilgo HEV õpilaste õppe kordineerija,
logopeed
672 4619 ruth.nilgo@kivimae.ee
Signe Pius klassiõpetaja 4.a klass signe.pius@kivimae.ee

Viimati muudetud 09.12.2021