Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Õpetajad

Nr Nimi                       Amet Klassijuhataja Telefon     E-post Lisainfo
  Anne Ermast muusika
muusikaringid
laulukoorid
    anne.ermast@kivimae.ee  
  Eve Kukk loodusõpetus, geograafia     eve.kukk@kivimae.ee  
  Anneli Laaspere klassiõpetaja, kehaline kasvatus, inimeseõpetus 6.a klass   anneli.laaspere@kivimae.ee  
  Annika Pukk loodusained (lapsehoolduspuhkusel)     annika.pukk@kivimae.ee  
  Ben Kõrgemäe töö- ja tehnoloogiaõpetus     ben.korgemae@gmail.com  
  Eva Lisa Markus muusikaõpetus, lastekoor     eva-lisa.markus@kivimae.ee  
  Helve Mogom matemaatika abiõpetaja     helve.mogom@kivimae.ee  
  Janika Sillat klassiõpetaja 4. klass   janika.sillat@kivimae.ee  
  Kaja Vaikla vene keel 9.b klass   kaja.vaikla@kivimae.ee  
  Kristi Hansen eesti keel     kristi.hansen@kivimae.ee  
  Laura Mägi kunstiõpetus     laura.magi@kivimae.ee  
  Lehti Rauk õppealajuhataja
inglise keel
  672 4615 lehti.rauk@kivimae.ee Vastuvõtuajad: neljapäeval kell 10.00-13.00 (eelnev kokkulepe tel 6724615)
  Liis Randma klassiõpetaja,
eripedagoog,
HEVKO
 
5.b klass   liis.randma@kivimae.ee  
  Ly Mälk abiõpetaja     ly.malk@kivimae.ee  
  Maarika Laiv kehaline kasvatus, majandusjuhataja 8.b klass   maarika.laiv@kivimae.ee  
  Maarika Rannamägi bioloogia
geograafia
keemia
5.a klass   maarika.rannamagi@kivimae.ee  
  Maie Sepp direktor
matemaatika
  672 4616 direktor@kivimae.ee
maie.sepp@kivimae.ee
Vastuvõtuajad: esmaspäeval kell 10.00-12.00, kolmapäeval kell 14.00-16.00.(eelnev kokkulepe tel 6724616)
  Margus Pillau ajalugu
ühiskonnaõpetus
    margus.pillau@kivimae.ee  
  Mari Teinemaa

eesti keel ja kirjandus

8.a klass   mari.teinemaa@kivimae.ee  
  Marja-Liisa Saulep abiõpetaja     marja-liisa.saulep@kivimae.ee  
  Meelis Pääro füüsika,
robootikaring
    meelis.paaro@kivimae.ee  
  Monika Pahla klassiõpetaja 2. ja 6.b klass   monika.pahla@kivimae.ee  
  Reet Markus klassiõpetaja,
käsitöö ja kodundus
3. klass ja 7.a klass   reet.markus@kivimae.ee  
  Rivo Määr inglise keel, arvutiõpetus 7.b ja 9.a klass   rivo.maar@kivimae.ee  
  Ruth Nilgo logopeed,
eesti keel,
kirjandus,
HEVKO
  672 4619 ruth.nilgo@kivimae.ee  
  Signe Pius klassiõpetaja 1. klass   signe.pius@kivimae.ee  
  Kristel Tamm matemaatika     kristel.tamm@kivimae.ee  

Viimati muudetud 12.09.2022