Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Tugispetsialistid

Nimi                      AmetTelefon      E-postLisainfo
Evi Tammeveski psühholoog-loovterapeut 672 4615 evi.tammeveski@kivimae.ee
Kalle Kebbinau infojuht 672 4615 infojuht@kivimae.ee
kalle.kebbinau@kivimae.ee
Liis Randma eripedagoog liis.randma@kivimae.ee
Loreen Ojapõld raamatukoguhoidja 672 4619 loreen.ojapold@gmail.com
Maarika Aasmäe sekretär 672 4615 kivimae@kivimae.ee
Maarika Laiv majandusjuhataja 672 4615 maarika.laiv@kivimae.ee
Ruth Nilgo HEV õpilaste õppe koordineerija
logopeed
672 4619 ruth.nilgo@kivimae.ee
Tiiu Ulmre kooliõde 5553 6112 vastuvõtt: esmaspäev ja neljapäev kell 8.00-16.00, kolmapäev (paaritutel kuupäevadel) kell 8.00-16.00
Viktoria Tohv sotsiaalpedagoog (lapsehoolduspuhkusel) 672 4618 viktoria.tohv@kivimae.ee
Ly Mälk abiõpetaja ly.malk@kivimae.ee
Marja-Liisa Saulep abiõpetaja marja-liisa.saulep@kivimae.ee
Silvia Klaamas koolitädi (suur maja) 672 4615
Kristi Lumiste koolitädi (väike maja) 672 4619

Viimati muudetud 09.12.2021