Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Silmapaistev loovtöö

Silmapaistev loovtöö

Kuigi loovtööde kaitsmine toimub alles maikuus, on kahel tublil 8.b klassi neiul see juba tehtud. Nimelt valisid Meriliis Ligi ja Maarja Truumure loovtööks kohvikupäeva Pihlaka hooldekodus. Appi kutsuti ka klassiõde Luisa ja Nõmme Kultuurikeskuse muusika-õpetaja Õnne-Ann Roosvee. Tore algatus tõi majja palju rõõmu ja positiivset meeleolu. Loodame, et tore ettevõtmine ärgitab teisigi noori inimesi midagi vahvat ja hinge-kosutavat hooldekodu elanikega koos tegema.

Ei saa mainimata jätta, et meie loovtööd on ennegi silma paistnud. Richard Kruusalu (nüüdseks juba kooli vilistlase) Nõmme Päästekomando päästjatele kingitud laud tunnistati parimaks heateoks aitajatele ja missioonipreemia vääriliseks. Markus Krabbi ja Oliver Volkovi video “Nõmme linnulennult”, mis kajastab Peeter Suure merekindluse ehitisi ja rajatisi Nõmmel, pälvis Tallinna Haridusameti „Kuu haridusteo“ tiitli. Aasta tagasi saavutas Kaisa Urbani uurimistöö „ Suulise keele erijooned vlogija L.P. videoblogides“ õpilaste teadustööde konkursil I koha ja tunnistati riikliku preemia vääriliseks.

Eelmisel kevadel saime kutse Piip ja Tuut Teatrisse, kus toimus Mia Dolores Pavelsoni (9.b) poolt kirjutatud ja lavastatud näidendi „Miks tappa elevant?“
esietendus.

Tore kui üks väike kool on nii loovust kui ka headust täis.