Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tehnopoli tervisetehnoloogia valdkond ja Connected Health klaster saavad uue juhi

Tehnopoli tervisetehnoloogia valdkond ja Connected Health klaster saavad uue juhi

Tehnopoli tervisetehnoloogia valdkonna ja Connected Health klastri juht Piret Hirv asub uusi väljakutseid seljatama ning nii klaster kui tervisetehnoloogia valdkond saavad peagi uue juhi.

Võib kindlalt väita, et ilma Piretita poleks klaster ega Tehnopoli tervisetehnoloogia valdkond nii kaugele jõudnud. Tema eestvedamisel on klastrist saanud tugev tegija nii Eestis kui ka rahvusvaheliselt ning Tehnopol on kasvanud suurimaks valdkonna ettevõtteid, haiglaid ja ülikoole koondavaks organisatsiooniks.  

Pireti juhtimisel läbis klaster rahvusvahelise hindamisprotsessi ja tulemuseks oli kõrgeima taseme tunnustus ehk kuldmärgis. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi eestvedamisel toimunud ettevõtluse edendamise konkursil valiti tervisetehnoloogia klaster üheks võitjaks Eestist ning peagi osaleb klastri edulugu rahvusvahelisel võistlusel, mille parimad selguvad sel sügisel Hispaanias.  

Piret tõi Tehnopoli mitmeid edukaid rahvusvahelisi projekte, mis arendavad tervisevaldkonda nii meil kui välisriikides ja panustavad sellesse, et tervise digitaalteenused muutuksid kättesaadavamaks ning et tulevikus saaks vanaduspõlve veeta elujõulisena.  

Soovime Piretile tuult tiibadesse ja oleme tema panuse eest siiralt tänulikud! 

Läbirääkimised uue tervisetehnoloogia valdkonna juhiga on juba lõpusirgel, senikaua saab küsimustega pöörduda Paulini ([email protected]) või Martini ([email protected]) poole.