Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Kodurahufoorumi arhiiv

 • Kodurahufoorum 2015: "Noorte ühistegevuse edendamine, vähemusrahvuste kultuuride tutvustamine ja kultuuriürituste toetamine".
  2015. aasta Tallinna Kodurahuprogrammi valdkonna mittetulundustegevuse toetamise projektikonkursi põhisuunad (prioriteedid) oli noorte ühistegevuse edendamine ja vähemusrahvuste kultuuride tutvustamine ja kultuuriürituste toetamine.
  Mittetulundustegevuse toetuse andmise kord ja 2015. a mittetulundustegevuse toetuse määramise lisatingimused - tutvu nii linna üldiste lisatingimustega (LISA 1) kui ka Kodurahuprogrammi lisatingimustega (LISA 12)!

      Kodurahuprogrammi 2015 aasta tulemused (pdf)

 • Kodurahufoorum 2014: „Püsiväärtused muutuvas maailmas“.
  Abilinnapea Mihhail Kõlvarti kutse kodurahufoorumile
  Foorum toimus 2. detsembril 2014 Radisson Blu Hotel Olümpia Alfa saalis.
  Konverentsi kava koosnes kahest osast: ettekanded ja ümarlaud. Ettekandjateks on Guelfi Ülikooli (Kanada) emeriitprofessor Fred Eidlin, Majanduskõrgkooli (Moskva) professor Vladimir Kantor, Eesti Kunstiakadeemia professor David Vseviov ning Tartu Ülikooli professor Aadu Must. Moderaator prof.as. Leivi Šer. Ettekannete osale järgnes lõunapaus ning kell 13.50 jätkub konverentsi töö ümarlauaga teemal „Kaasaegse Eesti ühiskonna põhiväärtused: viimase 25 aasta dünaamika“. Ümarlauast võtavad osa professorid David Vseviov, Rafik Grigorjan, Eduard Tinn, bioloog Aleksei Turovski, poliitik Mart Nutt ning Balti Filmi- ja Meediakooli dotsent Andres Jõesaar. Ümarlaua moderaatoriks on Eesti Rahvusringhäälingu ajakirjanik Jelena Poverina.
  Kodurahufoorumi programm(PDF, 87.35 kB)

 • 2014. aasta projektikonkursi tulemused

  2014. aasta Kodurahuprogrammi valdkonna mittetulundustegevuse toetamise projektikonkursi prioriteedid (põhisuunad) on noorte ühistegevuse edendamine ja vähemusrahvuste kultuuride tutvustamine ja kultuuriürituste toetamine.

  Enne taotlemist tutvu Mittetulundustegevuse toetuse andmise korra ja 2014. a mittetulundustegevuse toetuse määramise lisatingimustega - nii linna üldiste lisatingimustega (LISA 1) kui ka Kodurahuprogrammi lisatingimustega (LISA 12)!

  Taotlust on võimalik esitada iseteeninduskeskkonnas, e-posti ja posti teel ning kohapeal, tutvu taotluse esitamise võimalustega siin: Mittetulundustegevuse toetamine - Kodurahuprogramm.

 • Tallinna kodurahuprogrammi 2013. aasta projektikonkurss

 • Kodurahufoorum 2013: Rahvarinne 25. Inimesed on Eesti põhivara                                  (RUS)

  Rahvusraamatukogu Suures saalis, 4. oktoober 2013 algusega kl 11.00

  Koos otsiti vastuseid küsimustele:

  • Mis hoiaks inimesi Eestis?
  • Mis saab meie haridusest?
  • Millist majandust vajab Eesti?

  Eksperdid: meditsiinidoktor Jaak Uibu, majandusteaduste doktor Vladimir Vaingort, haridusfilosoof Ülo Vooglaid, Tallinna Prantsuse Lütseumi direktor Lauri Leesi, LHV Panga majandusekspert Heido Vitsur, Tartu Ülikooli professor Olev Raju

  Aukülaline Eesti Vabariigi president aastatel 2001 – 2006 Arnold Rüütel.

   

 • Kodurahufoorum 2013 Noored Eestis: väljakutsed ja võimalused Rahvusraamatukogu Suures saalis, 6. märts 2013 11.00-16.00Mis kasu on heast haridusest? Tolerantsus – kas tühi sõna? Kas Eestis on võimalik jääda iseendaks? Kusagil mujal on parem kui siin? Millised on sinu võimalused särada Eestis? Sinu tulevik otsustatakse täna. Tule avalda arvamust ja esita küsimusi. Sinu osalemisest sõltub rohkem kui sa arvatagi oskad.
  Eksperdid: Juhan Kivirähk (Rahvusvaheline Kaitseuuringute Keskus), Vitali Belobrovtsev (Tallinna Ülikool), Valeria Jakobson (Tartu Ülikool), Ellu Saar (Tallinna Ülikool, Rahvusvaheliste ja Sotsiaaluuringute Instituut), Katrin Pihor (Praxis), Kersti Kivirüüt (Euroopa Noored)
  Väliskülalised: Timofei Agarin (Belfasti Kuninglik Ülikool) Paul Downes (St. Patricki kolledž, Dublin)
  Sünkroontõlge eesti, vene ja inglise keelde Foorumist osa võtmiseks tuleb registreeruda e-posti aadressil kodurahufoorum@tallinnlv.ee või telefonil 6 404 105 hiljemalt 4. märtsiks 2013.
  Vaata lisaks Kodurahufoorumi programmi (.doc).

 • Meediastipendium

 

 

 

Viimati muudetud 13.08.2019