Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kodused kriisivarud selgeks põrandamängu abil

Kodused kriisivarud selgeks põrandamängu abil

Eelmise aasta lõpus sai valmis Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti kriisivalmiduse sektori poolt välja mõeldud põrandamäng „Kodused kriisivarud“. Mängulaua mõõtmed 3m x 3m ja kujutab kahekorruselist maja, mille ees seisab auto. Mängu juurde kuuluvad pildikaardid, kuhu taha on kirjutatud kaardil oleva eseme vajalikkus kriisi ajal. Mängu eesmärk on tutvustada lastele alates 3kolmandast eluaastast, millised on vajalikud kodused varud, kui meil ei ole elektrit, vett, kütet ja kanalisatsiooni.

Uut aastat alustasime meie arvates toreda mängu tutvustamist lasteaedadele. Esimene julge lasteaed, kes meie väljakutse vastu võttis oli Kihnu lasteaed. Oleme neile väga tänulikud!
Pärast tunnikest koos veedetud aega ütlesid lapsed, et neile meeldis seda mängu mängida. Nii lapsed, kui õpetajad pakkusid erinevaid variante kuidas veel saab mängu mängida. Mängu eesmärk ongi luua võimalus lastel kriisivarudega tutvuda ja neid meelde jätta just neile meelepärasel viisil.


Tuleme hea meelega ka teie lasteaeda koduseid kriisivarusid läbi mängu tutvustama. Huvi korral võta julgelt ühendust tallinn.ee/kriisiennetus.

Huvi korral võta ühendust: