Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kristiine lasteaia välisvabatahtlik Daniele 2023-2024

Kristiine lasteaia välisvabatahtlik Daniele 2023-2024

estyes-logo_3.png
erasmus+_noored_valgeltaustal.jpg
Juba neljandat aastat järjest tervitame rõõmsalt oma lasteaias välisvabatahtlikku läbi Euroopa Solidaarsuskorpuse programmi. 
Otsingutel oli toeks ikka meie koordineeriv organisatsioon EstYES. Valituks osutus Daniele Itaaliast, kes avaldas muljet oma põhjaliku ettevalmistusega ja huvitava taustaga.

Järgnevalt kirjutab meie uus vabatahtlik endast juba lühidalt ise (tõlge all):

Daniele.jpg

Hello, I'm Daniele, a 19-year-old Italian on an exciting Gap Year journey.

I decided to take a break from my studies to understand myself more while I help others, that's why I'm currently volunteering as an assistant at Tallinna Kristiine Lasteaed in Tallinn, Estonia.

I decided to come here because I've always wanted to work with children, and as I was

getting informed on the history of the country I was amazed at its story of hardships and

progress.

I come from a small town in central Italy, called Sant'Elpidio a Mare. It's a place that exudes charm, with its picturesque medieval city center and friendly locals.

In my free time, you'll often find me playing the violin, exploring new places, or indulging in

some knitting.

So, there you have it, my Gap Year adventure in a nutshell. It's all about cherishing life's simple moments, following my passions, and making the most of this unique experience.
 

Tere, olen Daniele, 19-aastane itaallane põneval vaheaasta teekonnal.

Otsustasin teha õppimises pausi, et mõista ennast paremini, samal ajal kui teisi aidates, seepärast töötangi hetkel vabatahtlikuna Tallinna Kristiine Lasteaias Tallinnas,

Eestis.

Otsustasin siia tulla, sest olen alati tahtnud lastega töötada ja olles kursis riigi ajalooga hämmastas mind selle lugu raskustest ja edusammudest.

Olen pärit Kesk-Itaalia väikelinnast, nimega Sant'Elpidio a Mare. See on koht, millest õhkub võlu oma maalilise keskaegse kesklinna ja sõbralike kohalikega.

Vabal ajal leiad mind sageli viiulit mängimas, uusi kohti avastamas või nautimas natuke kudumist.

Niisiis, siin on minu vaheaasta seiklus lühidalt. See kõik on seotud elu lihtsate hetkede väärtustamisega, minu kirgede järgimisega ja selle ainulaadse kogemuse maksimaalse kasutamisega.


Liis Leppmaa
välisvabatahtliku tuutor 
 

Viimati muudetud 24.10.2023