Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Kristiine Lasteaia väärtused

Tallinna Kristiine Lasteaia väärtused

Põhiväärtused   

Põhiväärtused on Tallinna Kristiine  Lasteaia  tavareeglid,  millest  tegutsemisel lähtutakse.

 

 

HOOLIVUS – Suhtume üksteisesse lugupidavalt ja positiivselt. Olles sõbralik tunneme huvi lasteaiapere liikmete vastu ja proovime mõista nii nende muresid kui rõõme. Tuleme vastu eri olukordades ja oleme abivalmid kõikide suhtes. Hoolime endast, tervisest ja keskkonnast enda ümber.

SALLIVUS – Kohtleme üksteist võrdsetena. Väärtustame mitmekesisust ja aktsepteerime inimesi sellisena nagu nad on, olenemata soost, vanusest, kultuurist, usulisest veendumusest, erivajadusest, iseloomust, elustiilist, tervise seisundist ehk arvestame nende eripäradega.  Oleme empaatilised ja mõistame teiste inimeste tundeid ning ei mõsta hukka nende valikuid.

KOOSTÖÖ – Püüame mõista ja arvestada kõikide osapoolte (laps, kolleeg, lapsevanem) soovidega. Koostame ja seame ühised reeglid ning eesmärgid ning võtame meeskonnas vastutuse. Tekkinud probleeme lahendame avatud suhtluse teel.

TERVIS  - Tagame teadmised tervislikest eluviisidest, tervislikust toitumisest, liikumisest ja spordist ning piisavast puhkusest. Meid ümbritsev keskkond on puhas, turvaline ja meeldiv ning käitume keskkonda hoidvalt. 

 

 

Lehekülge haldab

Kaie Hein

Tallinna Kristiine Lasteaia direktor

[email protected]

Viimati muudetud 07.05.2024