Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Ideekorje Sõstra tn 1a hooviala korrastamiseks

Sõstra tn 1a hooviala korrastamise teemaline küsitlus asub alloleval lingil.

Hea Sõstra tänava elanik! 


Kristiine Linnaosa Valitsus kogub ideid Sõstra tn 1a hooviala korrastamiseks. Kui soovid kaasa lüüa oma kodukandi korrastamises, siis täname sind ette täidetud küsitluse eest, mille link on siin: Sõstra tn 1a hooviala korrastamise alane küsitlus (google.com)

Ideekorje puudutab Välja tn 4 ja 8, Sõstra tn 3, 4 ja 6 kortermajade elanikke. 

Kristiine Linnaosa Valitsus on võtnud eesmärgiks muuta linnaosa kortermajade hoovid, mille kinnistu kuulub Tallinna linnale, hubasteks puhkealadeks. Et need oleks silmale ilusad vaadata ning ümberkaudsetel elanikel seal mõnus vaba aega veeta.

Sõstra tn 1a kinnistu on mitmeid kortermaju ühendav hoov. Selle projekteerimine algab esimeses etapis. Kogutakse elanike arvamusi selle kohta, mis selles hoovis olla võiks: laste mänguväljaku või korvpalli mänguala mitmekesistamine, ettepanekud jõulinnaku koosseisu kohta, või idee, kuhu luua istenurki või hoopis ettepanek rajada kogukonnaaed ning ehitada rattamaja.  

Sõstra tn 1a on Kristiine linnaosa üks suuremaid hoove, mis annab väiksema pargi mõõdu välja ja nüüd on meie ühine ülesanne seda paremini sisustada, et seal oleks kõigil hea olla.