Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Kristiine Linnaosa Valitsuse juhtkond

Aadress: Metalli tn 5
10615 Tallinn
Telefon: 645 7100
E-post: kristiine@tallinnlv.ee 

Linnaosa vanem – Jaanus Riibe 
Jaanus Riibe veebilehe pilt.jpg

Telefon: 645 7101   
jaanus.riibe@tallinnlv.ee
V korrus kabinet 503
Vastuvõtuaeg esmaspäeval 16.00 - 18.00 (eelregistreerimisega telefonil 645 7100)

Linnaosa vanema asetäitja – Natalja Gromovaja 
Telefon: 645 7106 
natalja.gromovaja@tallinnlv.ee    
V korrus kabinet 508
Tegevusvaldkonnad: haridusenoorsootöökultuurija spordiga seotud küsimused.

Linnaosa vanema asetäitja – Kristel Geine 
Telefon: 645 7126 
kristel.geine@tallinnlv.ee   
III korrus kabinet 305

 Haldussekretär – Õrne Suur
Telefon: 645 7103
orne.suur@tallinnlv.ee
III korrus kabinet 319
Tegevusvaldkonnad: haldusreformi, korrakaitse, välja- ja täiendõppe küsimused; linnaosakogu ja linnaosa valitsuse kantselei töö korraldamine.

Avalike suhete nõunik – Liina Lelmi
Telefon: 645 7117
liina.lelmi@tallinnlv.ee     
V korrus kabinett 505
Tegevusvaldkonnad: suhtlemine avalikkuse ja meediaga, linnaosa kodulehe haldamine, linnaosa lehe toimetamine.

Nõunik -  Viktoria Nikolajeva
Telefon: 645 7105
viktoria.nikolajeva@tallinnlv.ee
V korrus kabinet 507
Tegevusvaldkonnad: sotsiaalkultuuriliste teenuste osutamise korraldamine lähtudes linnaosa valitsuse ülesannetest ning linnaosa elanike vajadustest.


Jurist - Jevgeni Šimonjuk
Telefon: 645 7104
jevgeni.simonjuk@tallinnlv.ee
III korrus kabinet 302
Tegevusvaldkond: juriidiline nõustamine. 

Eelarve juhtivspetsialist - Helje Annus
Telefon: 645 7110
III korrus kabinet 318
helje.annus@tallinnlv.ee
Tegevusvaldkonnad: majandustegevuse planeerimine ja analüüsimine.


Vastuvõtuajad: esmaspäeval 15.00–18.00 ja neljapäeval 9.00–12.00

Viimati muudetud 30.03.2022