Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

ANNA TEADA! Tähelepanekud talihoolduse probleemidest Kristiines

ANNA TEADA! Tähelepanekud talihoolduse probleemidest Kristiines

Talvised ilmastikuolud toovad endaga kaasa erinevaid väljakutseid liikluses, kuid hooldusmeeskonnad annavad endast parima, et tagada ohutu ja võimalikult mugav liiklemine ka talvetingimustes. Kui märkate probleemset kohta, kus jää või lumi takistab liikumist, siis palun andke meile sellest teada! Teie tähelepanekud ja tagasiside on oluline, et kiiresti reageerida.

Kristiine linnaosa magistraalteid ehk neid suuremaid teid, mida mööda liigud ühistransport, puhastab Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti lepingupartner EKT Teed OÜ. Lisaks sõiduteele lükatakse lund ja tehakse libedusetõrjet magistraalteede äärsetel kõnniteedel, jalg- ja jalgrattateedel ning linna avalikes parklates. Erilist tähelepanu pööratakse teerajatistele: ristmikud,  ülekäigurajad, ohutussaared, ühissõidukite ootealad, sillad ja viaduktid, tunnelid.

Kõrvaltänavate, kvartalisiseste teede ja teerajatiste hooldustöid teeb Kristiine Linnaosa Valitsuse lepingupartner Keskkonnahooldus Eesti OÜ.

Pealinna lumeinfo: https://www.tallinn.ee/et/lumi

Ainult üks fail.
30 MB limiit.
Lubatud tüübid: gif, jpg, jpeg, png, bmp, eps, tif, pict, psd, txt, rtf, html, odf, pdf, doc, docx, ppt, pptx, xls, xlsx, xml, avi, mov, mp3, mp4, ogg, wav, bz2, dmg, gz, jar, rar, sit, svg, tar, zip.