Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Ettepanekuid Tulika tänava projekteerimistingimuste osas saab esitada 20. maini

Ettepanekuid Tulika tänava projekteerimistingimuste osas saab esitada 20. maini

Kuni 20. maini saavad linlased esitada oma ettepanekuid Tulika tänava rekonstrueerimise projekteerimistingimustele, mille avalik väljapanek toimub Kristiine Linnaosa Valitsuses ja veebis.

Projekteerimistingimuste alusel kavandatakse rekonstrueerida Tulika tänava lõik Endla tänava ja Paldiski maantee vahel ning Sõle-Paldiski maantee ristmik ja selle ümbrus. Tööde käigus uuendatakse sõidutee konstruktsiooni ja tänavavalgustust, rajatakse ratta- ja kõnniteed ning sajuveekanalisatsioon. Projektiga hõlmataval ja sellega piirneval alal viiakse läbi haljastuse inventeerimine.

Projekteeritakse sõiduradadest füüsiliselt eraldatud ühesuunalised rattarajad mõlemale poole tänavat ning ristmikel tagatakse rattateede jätkumine kõigis põhivõrgu suundades. Ühtlasi uuendatakse tänavavalgustust ja rajatakse lahkvoolset sademevee kanalisatsiooni.

Projekteerimistingimuste eelnõu ja selle lisamaterjalidega on võimalik tutvuda tööpäeviti Kristiine Linnaosa Valitsuses aadressil Metalli tn 5. Samuti saab materjalidega tutvuda veebilehel tallinn.ee/et/kaasamine/tulika. Ettepanekuid ja vastuväiteid saab esitada veebilehel asuva tagasisidevormi kaudu 20. maini 2024.

Eelnõu kohaselt arvestatakse Tulika tänava projekteerimisel Kristiine linnaosa üldplaneeringuga, mis näeb Tulika tänavale ette rattateed ja tänavahaljastuse; Tallinna rattastrateegiaga 2018–2027, mis kavandab Tulika tänavale rattamagistraali; Tulika tänava idaküljele koostatavate detailplaneeringutega ning muude kehtivate detailplaneeringutega.

Pärast avaliku väljapaneku lõppu ja laekunud ettepanekute läbitöötamist toimub eelnõude avalik arutelu, kus tutvustatakse eelnõudele esitatud arvamusi ja ettepanekuid ning ameti seisukohti. Avaliku arutelu toimumise koha ja kuupäeva osas edastatakse täiendav teade.