Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kristiine linnaosakogu kiitis heaks uue linnaosavanema kandidatuuri

Kristiine linnaosakogu kiitis heaks uue linnaosavanema kandidatuuri

22. aprillil toimus Kristiine linnaosakogu erakorraline koosolek, kus Tallinna abilinnapea Aleksei Jašin tutvustas linnaosakogu liikmetele Kristiine uue linnaosavanema Renata Luki kandidatuuri.

Renata Lukk vastas linnaosakogu liikmete küsimustele ning tema kandidatuur sai linnaosakogu heakskiidu kümne poolt- ja kahe vastuhäälega, erapooletuid ei olnud.

Kristiine linnaosakogu esimees Kristo Enn Vaga sõnas, et Renata Lukk on väga Kristiine linnaosa nägu, üdini hariduse ja uuendusmeelsuse usku. „Usun, et ta arendab Kristiinet edasi ja mul on hea meel, et linnaosakogu teda ülekaalukalt toetas,“ lisas Vaga.

Renata Lukk (s. 1994) on omandanud magistrikraadi Tartu Ülikoolist Euroopa keelte ja kultuuride erialalt, õppinud täiendavalt Leedus nii Vilniuse kui Vytautas Magnuse Ülikoolides, on kvalifitseeritud õpetaja, töötanud sisejulgeoleku valdkonnas projektijuhina ning on hetkel välisministri Margus Tsahkna nõunik. Alates 2021. aasta novembrist on Renata Lukk erakonna Eesti 200 liige, alates 2023. aasta juunist kuulub ta Eesti 200 Tallinna piirkonna juhatusse.