Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Kristiine Noortekeskuses toimub laupäeval õpilaslaat

Kristiine Noortekeskuses toimub laupäeval õpilaslaat

Sel laupäeval, 20. aprillil toimub Kristiine Noortekeskuses (Sõpruse pst 4a) esimest korda õpilaslaat. Üritusele on müüjatena registreerunud enam kui kümme kuni 14-aastast huvilist, kelle seas on ka mini-õpilasfirmasid.

Laadal müüakse peamiselt käsitööd, riideid ja ehteid, ühtlasi saab näha ja osta ka meistriteoseid (nagu nt telefoniripatseid ja kipsist tehtud seebialuseid), mida noored koos töötajatega on keskuse klubitegevuste raames valmistanud. Kogu tulu läheb täielikult noortele müüjatele. Õpilaslaat kestab kell 14–17 ning kohapeal toimub arveldamine ainult sularahas.

Kristiine Noortekeskuse juht Ivar Oleski sõnul on õpilaslaada eesmärk anda noortele võimalus viia ellu oma ideid ning saada kogemust ettevõtluse alal. „Laada idee käisid välja meie oma Ettevõtlikkuse Klubi noored. Tuleb kindlasti menukas ja põnev päev, kus kõik saavad näidata oma hoolivust noorte suhtes. Ning ühtlasi on see võimalus tulla ja tutvuda Kristiine Noortekeskuse ning selle tegevuste ja töötajatega,“ lisas Olesk.