Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Kristiines saab 18. augustil tasuta õigusnõu

Neljapäeval, 18. augustil kell 9–18 saab Kristiine linnaosa valitsuse esimese korruse saalis aadressil Metalli 5 tasuta õigusnõu.

Tasuta õigusnõu päeval annavad nõu õigusbüroo HUGO.legal kvalifitseeritud eksperdid võlaõiguse, perekonnaõiguse, asjaõiguse, pärimisõiguse, tööõiguse, täitemenetlusõiguse, pankrotiõiguse ja korteriühistuõiguse õigusvaldkonda jäävate küsimuste osas.

„Õigusabi on kallis teenus ja tasuta õigusnõu toel saavad abi ka need, kellel muidu finantsilisi võimalusi selleks ei ole. Probleemid võivad olla väga erinevad ja hea on see, et koos on erinevate valdkondade eksperdid,“ selgitas Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe tasuta teenuse saamise olulisust. „Õigusabi kättesaadavusega on elanikel probleeme ning elanikkonna õigusalane teavitamine on vajalik. Samuti saab vajadusel iganädalaselt abi ja nõu juriidiliste probleemide lahendamiseks ka Kristiine linnaosa valitsuse juristilt.“

Samuti saab infopäeval teavet riigi toel osutatava soodustingimusel õigusabi ning edasiste nõustamisvõimaluste kohta. Õigusabi antakse Kristiine linnaosa valitsuse esimese korruse saalis aadressil Metalli 5, konsultatsioonile saab tulla kell 918, kui eelnevalt registreerida telefonil 6 880 400. Täpsemat infot õigusabi saamise kohta leiab Kristiine linnaosa valitsuse Facebooki lehelt või telefonil 6 880 400.