Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Vaata Lille asumi parkimisgraafikut tänavapuhastuse perioodil!

Kristiine Linnaosa Valitsus ja Tallinna Transpordiamet otsisid lahendusi Lille asumis parima liikluskorralduse leidmiseks – eesmärk on tagada toimiv talvine tänavahooldus.

Möödunud talvel sai Kristiine Linnaosa Valitsus kohalikelt elanikelt ettepanekuid, kuidas talvekoristust edukalt korraldada. Muret valmistasid tänavahoolduse masinate ees seisvad autod, mis takistavad korralikult töö tegemist ja tänavate äärte puhastamist. Praegune liikluskorraldus ei võimalda tänavaid puhastada viisil, mis tagaks talvel mugava liiklemise ning tagaks parima kvaliteedi. Selleks, et lumekoristust edukalt läbi viia, kehtib Lille asumis ajutine parkimiskorraldus.

Vastavalt uuele parkimiskorraldusele Kristiine linnaosa Lille asum on jagatud neljaks tsooniks. I tsoonis asuvatel tänavatel (Mooni, Kasvu, Loo, Kannikese, Kibuvitsa, samuti Kullerkupu tänava lõik Mooni tn ja Kibuvitsa tn vahel ning Ülase tänava lõik Kibuvitsa tn ja Tulika tn vahel) kehtestatakse parkimise keeld esmaspäeviti ajavahemikus 9.00-16.00. II tsoonis asuvatel tänavatel (Mineraali, Maasika, Vaarika, Lille ning Kullerkupu tänava lõik Lille tn ja Mooni tn vahel) ei tohi parkida teisipäeviti kell 9.00-16.00. III tsoonis asuvatel tänavatel (Tulbi, Tulika, Tulika põik, Ülase, Sinika, samuti Madara tänava lõik Paldiski mnt ja Tulika põigu vahel) kehtestatakse parkimise keeld kolmapäeviti ajavahemikus 9.00-16.00. IV tsoonis, Madara tänava lõigul Tulika põigu ja Endla tn vahel parkida ei tohi esmaspäeviti kell 22.00-06.00.