Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

EAKATE FILMIKLUBI (2048 × 858 пикс.).png

Eakate filmiklubi 2024

Meil on hea meel Teile teada anda, et Eakate Filmiklubi tegevus jätkub! See on Kristiine, Põhja-Tallinna ja Kesklinna linnaosavalitsuste koostööprojekt.
154339-scaled.jpg

Novembris tehakse ühistranspordis muudatusi

Alates 1. novembrist taastatakse Tallinnas trammiliin nr 5, mis hakkab sõitma marsruudil Kopli–Vana-Lõuna. Ajutine Tondit ja Koplit ühendanud liin nr 6 lõpetab töö. Sellega seoses sünkroniseeritakse kõikide trammiliinide sõiduplaane. Samuti korrigeeritakse trolliliinide graafikuid, et tagada nende parem töö.
Elroni rong_foto Ilja Matusihis.jpg

Tondi viadukti ehitus katkestab oktoobris ajutiselt rongiliikluse

Tondi raudteealuse läbisõidu ehitustööde tõttu katkeb sügisesel koolivaheajal, 21.-29. oktoobrini ajutiselt rongiliiklus Balti jaama ja Tondi vahelisel lõigul. Sel perioodil rajatakse viadukti konstruktsioonid ning kontrollitakse selle vastupidavust. Nende tööde ajal pakub Tallinn Tondile viivatel ühistranspordiliinidel – trammid nr 3, 4 ja 6 ning buss nr 23 – kõigile reisijatele tasuta sõiduõigust.
västriku.jpg

KAASAMISKÜSITLUS: Västriku bussipeatuse taskupargi eskiisprojekt

Kristiine Linnaosa tellimusel on valminud 2023. aasta kaasava eelarve võiduidee „taskupargid Kristiine linnaosasse“ Tondile „Västriku bussipeatuse lähialale projekteeritava taskupargi eskiisprojekt, mille projekteerisid Kivisilla OÜ maastikuarhitektid. Plaanime taskupargi rajada juba sellel sügisel.
Anna teata halbadest teeoludest! 2022.png

Anna teada halbadest teeoludest!

Hea Krisitiine elanik! Palun andke meile teada, kui näete, et linnaosa tänavatel, kõnniteedel või sisehoovides on libe ja lumi on koristamata. Täitke palun meie kodulehel vastav vorm: NB! Palun edastage ainult lumekoristusega seotud mured ja tähelepanekud!
Rahvuskultuuride päevad 2022_0.jpg

Rahvuskultuuride päevad

16.-25. septembrini toimuvad Tallinnas kaheksandad rahvuskultuuride päevad, mille raames tõstetakse esile siin elavaid rahvusvähemusi ja nende kultuure. Toimuvad tasuta kontserdid, filmilinastused, piknikud, keele- ja kultuurikohvikud, üritused lastele ja palju muud.
wta.png

Registreerimine WTA turniiri toimumiskoha ekskursioonile 2022

Maailmatasemel tennis Kristiine Linnaosas. Kristiine Linnaosa Valitsus koostöös WTA turniiri korraldajatega viivad läbi WTA turniiri toimumiskohal ekskursiooni. NB! Kohtadearv on piiratud! Oodatud on kaks gruppi, igas grupis max 30 inimest. Ekskursioonil osalejatel on võimalus jääda vaatama mängu. Sündmuse koduleht on www.wtatallinnopen.ee Registreerijatele saadetakse info e-maili kaudu kolm päeva enne sündmust.