Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Avalduste ja taotluste blanketid

Avalduste ja taotluste blanketid

Tallinna linna munitsipaallasteaeda saab kohta taotleda, kui lapse ja vähemalt ühe lapsevanema elukoht on rahvastikuregistri andmetel Tallinn. Saate esitada kuni kolm lasteaia valikut. Taotluses näete, mitmes on laps valitud lasteaia nimekirjas. Kui soovite lapsele lasteaia kohta kohe, saate valida nende lasteaedade seast, kus on vabu kohti. Saate kinnitada või tagasi lükata lasteaedade kohapakkumisi. Juba esitatud taotlust on võimalik vajadusel muuta.                    

 https://info.haridus.ee

  • Lapsevanem saab oma soovi kohaselt lasteaia valikuid muuta, selleks tuleb varem valitud kohast loobuda ja saab teha uue soovitud valiku. Samuti on võimalus koha soovimise aastat vajadusel edasi lükata.
  • Lasteaedade kontaktid ja info vabadest kohtadest leiad SIIT.

Lapse lasteaiast välja arvamise soovi korral esitab lapsevanem direktorile lapse lasteaiast välja arvamise avalduse enne lapse lahkumist. Lähtuvalt: Lapse vastuvõtmist lasteaeda reguleerib Tallinna Linnavalitsuse 22.aprilli 2015 määrus nr 18 Laste koolieelsesse lasteasutusse vastuvõtmise ja sealt väljaarvamise kord

Avaldust vanema osa vabastuseks saab esitada aadressil info.haridus.ee/lasteaiakoht. Juba määrtud vabastus kehtib õppeaasta lõpuni. 

Kõiki taotlusi ja avaldusi saab esitada otse DHS Postipoiss e-postile: [email protected]  või lasteaia e-postile: [email protected] 

  

Lehekülge haldab:

Piret Määr, direktor
Tel 674 82 61, e-post: [email protected] 

 

Viimati muudetud 21.02.2024