Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Huvitegevus Kullatera Lasteaias

Huvitegevus Kullatera Lasteaias

Kullatera Lasteaed annab rendile erinevaid lasteaia ruume: saal, puhkeruum, loovustuba ja spordiväljak. Renditud ruumides pakutakse lasteaia lastele erinevaid huvitegevuses osalemise võimalusi.
Huviringis osalemine annab hea võimaluse arendada lapse andeid, vastutustunnet ja suhtlemisoskust ning veeta vaba aega mõnusalt ja kasulikult. Seal käies kohtutakse teiste laste ja täiskasvanutega, õpitakse looma suhteid, tegema koostööd ja lahendama keerulisi suhtlusolukordi. Sageli võib ka olla, et varases eas alanud huvi aitab hiljem valida eriala.
Meie lasteaiast leiab iga väike mudilane endale meelepärase huvitegevusringi:

*Harju Jalgpallikool

3 kuni 7 aastastele jalgpallisõpradele. Harju Jalgpallikool viib läbi lapsesõbralikke ning eakohaseid treeninguid, rühmadesse on oodatud kõik väikesed jalgpallurid, kes pakatavad energiast ja on valmis õppima uusi oskusi.

Treeningud toimuvad 1x nädalas, esmaspäeval 
kell: 15.00 - 15.30 Aasalilled, Kullatriinud, Mesimummud, Kullapaid
kell: 15.40 - 16.10  Ritsikad, Lepatriinud ja Liblikad

Treeningud toimuvad igal aastaajal ja iga ilmaga õues spordiväljakul Magdaleena 11/1.

Osalejaks registreerimine toimub kohapeal, lasteaiarühmas ning kodulehel http://harjujk.ee/. Tasu lapsevanemale 25 eurot kuus, olemas erinevad soodustused. Igale väikesele sportlasele treeningsärk. Juhendab treener Andre Moppel [email protected] Huvitegevuse tasult saab tulumaksutagastuse.

*Tommy Mängukool

Inglise keelt õppima oodatakse lapsi alates 4 eluaastast. Huvi inglise keele õppimise vastu on koolieelsete laste hulgas järjest kasvanud ning seetõttu on avatud mitmeid inglise keele õppegruppe nii lasteaedades kui ka huvikoolides. Eesmärgiks on pakkuda koolieelsetele lastele jõukohast ning huvitavat inglise keele õpet.

Õppetöö toimub läbi mängulise tegevuse. Sõnavara ja väljendite õppimiseks kasutame pildimaterjali, mänguasju ja miimikat. Iga teema juurde kuuluvad toredaid laulud ja rütmisalmid, mida kuulamise ja kordamise läbi selgeks õpita. Igas tunnis saab õpilane vastavalt tunni teemale töölehe, mida saab värvida ning panna kooli poolt antava mapi vahele.

Igas õpperühmas on kuni 12 last, mis võimaldab kõigil tunnis aktiivselt osaleda. Tunnid toimuvad üks kord nädalas ning tunni pikkus on 35 minutit. Õppeaasta jooksul toimub jõulupidu ja kevadpidu. 
Inglise keele tunni huvitegevus igal neljapäeval Magdaleena 11/1 saalis II korrusel, kell 16.00 - 16.35

Õppemaks 1 kuu eest on 30 eurot (poolaasta ettemaksu korral). 

Täpsem info tel 51 19 159 või kirjutades [email protected].
Ringi tasult saab tulumaksutagastuse.
Juhendaja Pille Kasuk 
 

*MTÜ Spordiklubi Kehakool Huvikool Hüpe

Lastele vanuses 3 kuni 7 eluaastat. Üldarendavad treeningtunnid toimuvad 1 x nädalas 30 min. Treeningud toimuvad lasteaia saalis ja õuealal.

Õppekava alusel toimuvad treeningud on mõeldud eelkooliealistele lastele, kes läbi erinevate sportlike tegevuste oskavad rõõmu tunda aktiivsest liikumisest ja uute oskuste omandamisest. Treeningud toimuvad 1 x nädalas. Treener lasteaia liikumisõpetaja Merike Tali vanemtreener, tase 6, 188229 Hind lapsevanemale 22€ kuus, e-post: [email protected] Ringi tasult saab tulumaksutagastuse.

*Meero Muusik Eelkooliealiste laulu-mängutund sisaldab lisaks laulmisele loovat liikumist, mängulisust, rütmiharjutusi, pillimängu erinevatel instrumentidel ja muusika kuulamist. Tegevustes osalevad lapsed kahes vanusegrupis 3-4a ja 5-6a.

Muusika tegevused toimuvad Magdaleena 11/1 saalis igal kolmapäeval kell: 15.15 - 16.00 (nooremad lapsed 3-4a) ja kell: 16.10 - 16.55 (vanemad lapsed 4-6a). Õpetaja Nele Ross. e-post: [email protected] Õppemaks: Kuumakse 40€ I pa 112€ ja II pa 140 €. Ringi tasult saab tulumaksutagastuse. Registreerimine www.meero.ee

Atari Judoklubi 

Eesmärk: Eesti vajab aatelisi kodanikke, mehiseid poisse ja tarmukaid tüdrukuid. Judoharidusse kuulub ka elus hädavajalik enesekaitse, mis on paljuski aluseks aktiivse ühiskonnakorra kaitsja kujunemisele. Soovitame judot õppida ja harjutada. 

Judotreeningud algajatele 4 - 6 aastastele lastele toimub lasteaia saalis Magdaleena 11/1 2 x nädalas: Teisipäeval kell: 15.00-15.45 (vanemad lapsed) kestvus 40 min ja 15.50-16.20 (nooremad lapsed) kestvus 30 min ja neljapäeval kell: 14.00 - 14.45, treeningu kestvus 45 min. Õppemaks: 1 x nädalas osalemisel kuumakse 29€; 2 x nädalas osalemisel kuumakse 46€.  Juhendab: treener Glen Viks GSM 511 8895 e-post: [email protected]   Vanemtreener, tase 6, 175546 Registreerida saab:  https://atari.ee/registreerimine/ Huvitegevuse tasult saab tulumaksutagastuse.

*Tantsustaar Huvikool /tuttav partner uues kuues/

Lastetants on kombineeritud erinevatest tantsustiilidest (ballett, kaasaegne tants, showtants), et arendada lapsi võimalikult mitmekülgselt ja anda neile võimalus tutvuda erinevate tantsustiilidega. Lastetantsu eesmärk on tutvuda tantsumaailmaga läbi erinevate mängude ja muusikaliste loovtegevustega, et panna lapsi tantsu armastama ja tantsulise liikumise vastu huvi tundma.

Oma tundides kasutame erinevaid vahendeid (pallid, rätid jms), et laste loovust arendada ja anda tunnile sisu juurde. Lisaks tavapärasele muusikalisele liikumisele ja mängule kasutame oma tantsutundides ka tantsuteraapia ning lastejooga elemente. Erinevaid lähenemisi oskuslikult ja läbimõeldult tantsutunni sisusse põimides on meie tunnid laste jaoks huvitavad, lõbusad, aga samal ajal ka mitmekülgselt arendavad.

Eelkooliealiste õppekavas oleme aluseks võtnud eelkõige laste vaimse ning füüsilise arengu. Arvestame, milleks lapsed vastavas vanuses kehaliselt ja psühholoogiliselt võimelised on ning arendame neid oskuseid mänguliselt läbi tantsulise liikumise ja muusika.

Tantsutunnid toimuvad igal esmaspäeva hommikupoolikul kell: 9.15 - 9.45 koolieelikud: Aasalilled ja Kullatriinud
iga 
kolmapäeva hommikupoolikul kell: 09.40 - 10.10 Ritsikad (3a) ja Lepatriinud (3-4a)
igal reede hommikupoolikul I grupp kell: 9.15 - 9.45 Mesimummud ja Kullapaid (5-6a) 10.00 - 10.30 Liblikad (4a)
Tegevuse pikkus on 30 minutit. Kuutasu 29€ (ringi tasult saab tulumaksutagastuse).  Oodatud on lapsed alates 3 eluaastast.


Tantsutreener Kristiina Voolar, Tantsuspetsialist, tase 5 kutsekvalifikatsioon 168720

Kontakt: Erika 5645 8805 või [email protected]  või  [email protected]

*Vivendi  kunsti- ja loovusring


Huviring on mõeldud käeliste oskuste ja ruumilise nägemise arendamiseks ning esmaste töövõtete õppimiseks läbi mängulise ja põneva ringitegevuse. Ringis on väga olulisel koha lapse tähelepanu, kujutlusvõime, loovuse ja eneseväljendusoskuse areng. Põhimaterjalina kasutame ringitöös paberit, mis on üks kõige lihtsamini käsitletav materjal väga erinevates tehnikates mitmekülgsete esemete valmistamiseks – lõikamine, voltimine, kaunistamine, vormide loomine jm. Lisaks teeme tööd puidu, kangaste, lõngade-paelade, loodusest saadava ja palju muuga ning kombineerime neid kõiki omavahel. 

Osalema on oodatud lapsed alates (3.-)4. eluaastast.

Ringi kuutasu on € 32,00 (sisaldab kõiki vajalikke töövahendeid ja materjale; riigilt tulumaksutagastus)
Laste kunsti- ja loovusring toimub Magdaleena 11/1 maja Roboaia ruumides esmaspäeva pealelõunal 

I grupp kell 15:15 – 16:00 Mesimummud (M6), Lepatriinud (M11), Kullapaid (M11)
II grupp kell 16:10 – 16:55Kullatriinud (M11), Aasalilled (M6), Liblikad (M6). Tegevuse kestvus 45min.
Ringi juhendaja Kaidi-Kätlyn Reimann 
E-post: [email protected] 

 

*MTÜ Tark Õppija väike kooliks ettevalmistav kursus

Kursus on mõeldud õpihimulistele lastele (5-6- aastased), kes järgmisel sügisel veel kooliteed ei alusta, aga soovivad juba hakata astuma samme kujunemaks edukaks õppijaks- või ehk presidendiks, teadlaseks?

Õpime tundma ja kirjutama tähti ning numbreid; - sõnu tükkideks võtma ehk häälima (häälikanalüüs); - tundma arvu koostist, hulki, rühmitamist ning arvutamist; -  püsima tegevustes ning kuulama, kuulatut mõistma ja ümber jutustama; - tegevustes ootama oma järjekorda ja arvestama kaaslastega, osalema grupitöös. 
Harjutame pliiatsihoidu, kääridega lõikamist, värvimist ning rebimist; - lugemist ning kirjutamist.
Lahendame iga tunni ajal meie spetsialistide poolt välja valitud ülesandeid tajude, mälu, loogika ning mõtlemise arendamiseks, mis aitavad lastel omandada ümbritsevat mõtestatult ning luua hea aluspõhi ja oskused edaspidisteks õpinguteks!

Kõik MTÜ Tark Õppija õpetajad on kõrgharidusega ning kogemustega.

Meie grupid on väikesed. Kohti 12 lapsele! VÄIKE GRUPP=TULEMUSLIK ÕPE!

Lisainformatsioon ja registreerimine: https://tarkoppija.ee/tallinna-kullatera-lasteaed/ 

Ringitunnis osalemise tasu on 50€ kuus (esimesele kuumaksele lisandub õpperaamatute tasu 20€). Tegevus toimub alates oktoobri kuust Magdaleena 6 loovustoas igal teisipäeval kell 15.45 - 16.45 Koolivaheaegadel ja riiklikel pühadel ringitunde ei toimu.

Lehekülge haldab:

Piret Määr, direktor
Tel 674 82 61, e-post: [email protected] 

Viimati muudetud 25.06.2024