Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Kullaterad toetasid heategevusliku üritusega Ukraina sõjapõgenike peresid

02.juunil pidasid Kullatera lasteaia pered ja personal vihmast ja tuulist ilma trotsides ühise heategevusliku ürituse, mille käigus kogutud tulu annetatakse Kullatera lasteaia Ukraina sõjapõgenike perede toetuseseks.

Vaatamata veidi nutusele ilmale tegusate kullaterade silmad särasid ja pikalt personali ning perede koostöös plaanitud ja ühiselt ettevalmistatud heategevusüritus toimus neljapäeva õhtupoolikul.
Kahjuks pidime vihmase ilma tõttu ära jätma Kumo Judo huvitegevuse judopoiste ja -tüdrukute esinemine. Laulukavaga esinesid Aasalillede rühma lapsed muusikaõpetaja Kristiina juhendamisel. Tantsisid MyDance Tantsuklubi huvitegevuses osalevad tantsulapsed kaasates ka emad - isad. Kolm Põrsakest teadusring andis minietenduse.  
Perede ja personali abiga oli kogunenud märkimisväärne kogus laadakaupa. 
Üritus toimus Magdaleena 11 varjualuses, kuhu olid  üles seatud erinevad maitsvate menüüdega kohvikud. Sellel aastal sai osta ka sooja suppi ning õpetajate juhendamisel valminud laste poolt valmistatud kooke ja suupisteid. Personali müügiletist sai osta head ja paremat soolasest magusani. 
Õnneloosis sai iga huviline õnne proovile pannes anda oma panuse heategevusse. 
Kõikidel oli võimalus soetada endale Kullatera logoga siniseid - kollaseid õhupalle. 
 
Peotelgis oli võimalus vanematel läbi viia erinevaid töötubasid lastele.  Lastega meisterdas Mesimummude rühma Klaara ema toredaid kette ja käevõrusid. Illusioonide töötuba viis läbi huvitegevus Kolm Põrsakest. Lepatriinude rühma Sara ema tõi lastele vaatamiseks kaasa merisea. 
Esmakordselt toimus ahvatleva valikuga taimelaat, mida juhtisid Kullatera taimetargad õpetajad. Mõned näited müügivalikust: tomat, basiilik, tšilli, arbuus, peiulill, kurk, paprika, valik erinevaid toalilli. 
Täname aktiivseid ja abivalmis lapsevanemaid - Saara Loviise ema, Herta ema, Karl-Lennarti ema, Teele ema, Viktoria ema, Elisabethi ema, Mette ema ja kõiki-kõiki, keda jagus kohvikute ja õnneloosi lettide taha kauplema.
Suur tänu kõikidele panustajatele ja osalejatele. Heategevust ei saa kunagi liiga palju olla. Ühiselt koguti 1200 eurot, mis jagatakse võrdselt Kullatera lasteaia Ukraina sõjapõgenike perede vahel. Annetus antakse üle juhtkonna ja õpetajate esindaja poolt.  
 
Õnn on tee, mida mööda me liigume. Sihtpunktist olulisemad on teekond, maastik ja reisiseltskond.
Aitäh, teie seltskond on imetore!
Heategevus.jpg  Heategevus2.jpg
Meisterdamine.jpg  Aasalillede laululapsed.png
Merisiga.png